Battlefield Bad Company 2 - multiplayer problem

danielpsk

Świeżak
Świeżak
Witam!
Mam problem z połączeniem się do gry, na poczatku rejestracja w EA, pare razy musialem probowac no ale okej, poszło!!!
Teraz daje tryb multi-player i tu nic jaki kolwiek rodzaj dam nie ma gier, probowalem ze 100 razy i nic... No i postanowilem pobrac dodatek, gdyz w grze dostalem VIP wiec moge vietnam pobrać, myślicie ze to coś ta? Czy coś innego to moze być?
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie wyszukuje Ci gier? Jeżeli nie wyszukuje to musisz pobrać patcha ~ 1.4 Gb
 

danielpsk

Świeżak
Świeżak
1.64 gb dokladnie, to jest ten Vietnam patch, no nie wiem daje szybka gra, wybieram co i jak i daje połącz, tak z 10 sekund szuka i pisze ze nie ma żadnych gier, spróbuj ponowie później :p
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
No to musisz pobrać patch ;)
 

kufer111

Banned
Użytkownik
koniecznie pobierz patch
 

SNIP3RO

Świeżak
Świeżak
Witam mam podobny problem z Battelfildem. Kupiłem grę nową nie używaną na allegro wraz z grą dostałem jakiś kod vip. Opis problemu : włączam grę pisze mi że pobiera dane dotyczące konta , przełączam się z trybu single na multiplayer klikam na szybką grę i w tym momencie zaczynają się schody....... najpierw potwierdzam umowę i następnie mam podać adres e-mail, hasło,zaznaczyć czy wyrażam zgodę na wysyłanie wiadomości dotyczących nowych dodatków do gier itp. na mój mail i czy wyrażam zgodę na to czy moje dane mogą być rozpowszechniane. Wszystko wypełniam zgadzam się na przysyłanie wiadomości na mail ale nie wyrażam na rozpowszechnianie danych następnie po wypełnieniu klikam kontynuuj pisze że łączy a po chwili wyskakuje błąd z napisem że "Twój profil gracza nie ma uprawnień do korzystania z tej funkcji usługi xbox live". Sprawdziłem inne gry chodzą mi bez problemu ustawienia filtra rodzinnego mam na niestandardowe, bad company(1) chodzi mi normalnie i w multi i w singlu inne gry też. Proszę o szybko pomoc! i z góry dziękuję.
 

lszk

Użytkownik
Użytkownik
Otrzymany błąd sugeruje jednoznacznie, że nie masz konta gold, tylko zwykłe silver.. Ciekawe.
 

SNIP3RO

Świeżak
Świeżak
To jest nie możliwe ponieważ w inne gry mogę normalnie grać online
 

SNIP3RO

Świeżak
Świeżak
Witam! odkryłem problem jest on związany z moim wiekiem gra jest od 18 lat a ja mam zaledwie 16. Więc mam pytanie jak da się zmienić datę urodzenia nie musząc przy tym tworzyć od nowa konta?
 

AdamAdamski

Banned
Nie zmienisz daty urodzenia . Jedynym rozwiązaniem jest utworzenie nowego konta z odpowiednim wiekiem .
 

SNIP3RO

Świeżak
Świeżak
Ok thx
 

Do góry Bottom