Battlefield Bad Company 2-problem.

chigarito

Świeżak
Świeżak
Witam!

Od czego zależy ilość osób na serwerze? Kupiłem ostatnio BC 2 i za dużo osób nie gra.

2 pytanie. Czy dużo ludzi gra w GOW 2? Jakie tryby? Czy da rade pograć o 6,7,8 rano?

Microsoft mówi że Xlive ma 25 mln użytkowników więc ludzi powinno być od metra.

W jaką grę najwiecej ludzi gra w online? W Black Ops?
 

TrueUser

Użytkownik
Użytkownik
Gram w BFBC2 non stop i czasami są problemy żeby dołączyli znajomi albo ja do znajomych bo pełne serwery. Najmniej osób grywa chyba tylko w trybie Team Deathmatch, choć nie jest to reguła. Jeżeli chodzi o Vietnam to serwery pełne.
 

chigarito

Świeżak
Świeżak
Ja dopiero zaczynam grać w BC 2. Czasami na serwerze jest po 4 osoby co mnie irytuje. Jakie ty masz ustawienia? Czesto zdarza Ci się że jest po 12 osób w składzie?

P.S Czy warto kupować Vietnam? Chodzi mi o ilość graczy?

Ja mam konto Trial.
 

macieQ

Użytkownik
Użytkownik
Dużo graczy przed 11 to nie ma co się spodziewać. W GOW2 w każdy tryb gra całkiem sporo graczy, ale żeby pograć to tylko od godziny 19 w górę.
 

Marcinpl25

Użytkownik
Użytkownik
Masz pobraną najnowsza aktualizację bez tego nie ruszy z wieloma graczami. Przyczyną może być też wczesna pora lub ludzie grają w BF:BC 2 Vietnam.
 

eSKaeN

Użytkownik
Użytkownik
Też właśnie stawiałbym na brak potrzebnych aktualizacji.

@down: podczas grania na lajwie stopniowo odblokowujesz sobie wszystkie dostępne bronie w multi, single nie ma tutaj nic do gadania :)
 

pele321

Użytkownik
Użytkownik
Sorry ale nie chcem zakładać nowego tematu.Ja tez mam małe pytanie do bad company 2 na razie nie gram na live'a ale mam pytanie. Jak robie misje to musze zebrać tam jedną czasami 2 bronie czy jak ich nie zbiore to nie będe mógł ich używać w live ?? jak mam podłączonego xboxa do neta i włączam battlefielda to musze pobrać jakąś aktualizacje co to jest do czego to potrzebne ?
 

MrKilljoy

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Sorry ale nie chcem zakładać nowego tematu.Ja tez mam małe pytanie do bad company 2 na razie nie gram na live'a ale mam pytanie. Jak robie misje to musze zebrać tam jedną czasami 2 bronie czy jak ich nie zbiore to nie będe mógł ich używać w live ?? jak mam podłączonego xboxa do neta i włączam battlefielda to musze pobrać jakąś aktualizacje co to jest do czego to potrzebne ?
Minuta po wiec raczej nie zdazyles przeczytac postu wyzej

podczas grania na lajwie stopniowo odblokowujesz sobie wszystkie dostępne bronie w multi, single nie ma tutaj nic do gadania :)
 

pele321

Użytkownik
Użytkownik
no nie zdązyłem przeczytać. a co to ta aktualizacja ?
 

kufer111

Banned
Użytkownik
?????? bez obrazy ludzie ale WTF!!! wyszukiwarka forumowa do czegoś służy
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
no nie zdązyłem przeczytać. a co to ta aktualizacja ?
Update. Boze nigdy nie widziales patcha/latki,aktualizacji na PC. Po pierwsze mysl.
 

Czery

Użytkownik
Użytkownik
no nie zdązyłem przeczytać. a co to ta aktualizacja ?
Kiedy podłączysz się do Live i właczysz grę to ona się sama zaktualizuje i będzie wszystko cacy na necie ;]
 

chigarito

Świeżak
Świeżak
Więc tak, Jak odpalam Bad Company 2 to pyta mnie o Kod Vip i aktualizację która ma około 1,3 GB. Jak zaczynam ją sciągam to tam napisane jest że to jest Vietnam? Czy trzeba ściągać tą aktualizację?
 

Czery

Użytkownik
Użytkownik
Po raz któryś z rzędu trzeba Ci napisać że... TAK, MASZ JĄ ŚCIĄGNĄĆ ŻEBY WSZYSTKO BYŁO NA 100% CACY. :)
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Sciagasz aktualizacje z Vietnamem, ale zeby zagrac w dodatki z Vietnamu musisz zaplacic, mi moze masz je juz na dysku.
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Aktualizacja aktualizuje gre.

Najwięcej ludu na gorącze i podboju, mapki z VIP.
W Vietnama dużo kosi ludu też.
 

Do góry Bottom