Battlefield Bad Company

hal9kx

Użytkownik
Użytkownik
Juz za okolo 20 dni premiera tej gry na Xbox360 i PS3.., już teraz można grać w demo tej gry w trybie single i multiplayer. Musze przyznać, że jestem bardzo pozytywnie nastawiony na tą grę i chyba będzie to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów FPP.

Na plus:
-duży realizm
-ładna grafika
-mozliwość niszczenia/burzenia zabudowań, drzew, pojazdow
-dosyć dobre i dokładne sterowanie postaciami jak i sprzetem zmechanizowanym


http://www.battlefield.com/badcompany/
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Battlefield Bad Company

W plusach zapomniales o rozwalce otoczenia :)
Gierka na bank bedzie hitem.
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Battlefield Bad Company

Z dema nie byłem aż tak zachwycony by uważać to za hit, ale gierka spoko. Czekam na wersje full
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Battlefield Bad Company

ale zawsze to coś nowego .. i naprawde świetnie im to wyszło ...

nie grałem jeszcze w żadną gre w której nosi się broń jak w realu ... tzn nie tak realistycznie jak COD gdzie broń jest idealnie prosto .... tutaj jak w realu ....


do tego zniszczenie otoczenia ..

demo troche którkie ale gierka naprawde ciekawa i bardzo innowacyjna ....
do tego wojna w śmiesznym stylu (nawet granaty :p)
tak więc napewno ...... ściągnę :p

pozdr.
 

stag92

Świeżak
Świeżak
Odp: Battlefield Bad Company

Co prawda to prawda, ja też już nie umiem się doczekać :D
Muszę przyznać że więcej po tej grze się spodziewałem - na pewno tego, że rozwałka nie zatrzyma się na trybie statycznym co bardzo mnie martwi. Wszystkie zniszczenia sa niestety powtarzalne, co widać w demówce, najbardziej brak mi tutaj tego, że zabudowania nie rozpadają się doszczętnie, wewnętrzne ściany wciąż stoja po strzale z rpg. Zobaczymy pełną wersje!! Pozdro :)
 

Unknown

Świeżak
Świeżak
Odp: Battlefield Bad Company

tytul ciekawie sie zapowiada, chociaz do tej pory jakos nie jestem zadowolony z grania w FPSy i TPSy (czy jak to tam sie nazywa) na padzie :)
 

vagner

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Battlefield Bad Company

No pewnie, lepszy wiimote :D
 

szyna55

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Battlefield Bad Company

Gierka taka sobie, najbardziej denerwują mnie te straszne lagi podczas grania w multi niekiedy to ugrać nie idzie mysle ze w pełnej wersji tego nie bedzie :)
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Battlefield Bad Company

Co do online - bledy beda wyeliminowane.
Nie narzekajcie na rozwalke, wszak bije ona inne tytuly na glowe.
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Battlefield Bad Company

Subiektywnie to jakos celowanie mi nie podchodzi,malo precyzyjne,podobne odczucia mialem przy AoT.
W CoD4 czy R6 Vegas jakos bylo to lepiej zrobione moim zdaniem
 

raforza

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Battlefield Bad Company

Gierka wypas !!!! Multi po prostu miażdży, rozwałka otoczenia, mozliwośc używania wszystkiego co robi BUMM ;D, graficznie rewelacja. Powiem jedno, szykuje się nowy król, COD4 będzie musiał ustąpić niestety, albo stety bo giera wymiata ;) Co do lagów, to nie mam żadnych, kompletnie. Pozdr
 

krv

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Battlefield Bad Company

Jak ją włączyłem to myślałem że się spuszczę... Ale po 5 min zajawka minęła... Nie wiem dlaczego ale kurwde nie mogę się przyzwyczaić do strzelania... takie ni jakie sterowanie... Aaaaaaaaaaaaale graficzka mioooodzioo :D
 

Toto

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Battlefield Bad Company

Grałem w demo i powiem że czekam na full bo gierka całkiem przyjemna a w multi nie grałem ale twórcy z tego słyną także nie ma się czego obawiać. Czekam z niecierpliwością
 

kantona

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Battlefield Bad Company

Ja gram od kilku dni po 4-6 godzin dziennie w demko multi :eek:

Gra wymiata - jak na razie najlepsza gra multi w jaką miałem przyjemność zagrać na x-ie 360
 

Do góry Bottom