battlefield bc2 aktualizacja

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

8908

Użytkownik
Użytkownik
mam przerobiona konsole, gram w battlefielda bc2 przez internet. wiem ze za to jest ban, niewazne.. potrzebuje mapy, zeby zrobic aktualizacje map trzeba kod vip z oryginalnego opakowania. mozna je sciagnac gdzies z internetu, wrzucic na pendrive i pozniej na konsole?
pzodrawiam
 

Adrian278

Użytkownik
Użytkownik
Nie można, mapy VIP są już na płycie, a żeby ich używać musisz mieć VIP code z gry albo kupić za ms points
 

8908

Użytkownik
Użytkownik
nie takiej odopwiedzi sie spodziewalem i nie chce mi sie wierzyc, ze niemozna tych map jakos skopiowac
 

Wujek WilQ

Użytkownik
Użytkownik
Te mapy są w grze od początku ale są ukryte, zaszyfrowane coś w tym stylu.
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
nie da się obejść kodu VIP w żaden znany mi sposób. Jest to połączone z XBL.
 

5HOOGUN

Banned
nie takiej odopwiedzi sie spodziewalem i nie chce mi sie wierzyc, ze niemozna tych map jakos skopiowac
Na szczęście, nie wszystko można ukraść..
 

8908

Użytkownik
Użytkownik
uwierz da sie wszystko. gdyby porshe dalo sie tak latwo zrobic jak gry czy programy to mialbys pelen garaz.

pozatym ta gierka bedzie lepsza na pececie.
po pierwsze myszka.
po drugie oryginalny cdkey jest do kupienia za 50zl
po trzecie nie trzeba placic abonamentu zeby grac online.

jeszcze sie zapytam jak to jest z tym xbl. bo od niedawna dopiero korzystam i sie nie orientuje. wiem, ze ps3 online jest za free. w xsie trzeba placic okolo 40zl/msc, dostajemy cos w zamian?
 

eSKaeN

Użytkownik
Użytkownik
uwierz da sie wszystko. gdyby porshe dalo sie tak latwo zrobic jak gry czy programy to mialbys pelen garaz.

pozatym ta gierka bedzie lepsza na pececie.
po pierwsze myszka.
po drugie oryginalny cdkey jest do kupienia za 50zl
po trzecie nie trzeba placic abonamentu zeby grac online.

jeszcze sie zapytam jak to jest z tym xbl. bo od niedawna dopiero korzystam i sie nie orientuje. wiem, ze ps3 online jest za free. w xsie trzeba placic okolo 40zl/msc, dostajemy cos w zamian?
To sobie kup na PCta i martw się optymalizacją a nie gitarę tutaj zawracasz :)

Mając golda masz dostęp do gry online, rozmawiania w grupie XBL, demka o tydzień szybciej i jak masz konto zarejestrowane w US/UK to dostęp do innych pierdołów. Kupowanie golda na miesiąc jest nieopłacalne, kup lepiej na 3 bądź 12 miesięcy.
 

8908

Użytkownik
Użytkownik
czyli pod tym wzgledem ps3 bije xa. online jest za free
 

MrKilljoy

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
czyli pod tym wzgledem ps3 bije xa. online jest za free
Poczekaj jeszcze pol roku i sie nie zdziw jak Sony rowniez wprowadzi abonament.

Tak w ogole to najwierw chwalisz PCta, Xa ganisz a na koncu mowisz ze od niedawna z niego korzystasz... dobra, rozumiem ze tylko na te 3 darmowe msc i pozniej juz konczyc ta? Z reszta niewazne.
 

eSKaeN

Użytkownik
Użytkownik
czyli pod tym wzgledem ps3 bije xa. online jest za free
Ale grając online nie pogadasz sobie z prawie nikim przez brak headseta w zestawie :) Nie wyobrażam sobie gry w takiego BC2 bez komunikacji, teamplay'u .... :)
 

5HOOGUN

Banned
Ale grając online nie pogadasz sobie z prawie nikim przez brak headseta w zestawie :) Nie wyobrażam sobie gry w takiego BC2 bez komunikacji, teamplay'u .... :)
Wyobraź sobie grę padem od ps3...

krążą legendy że niektórzy potrafią :O ja osobiście w to nie wierze...
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Wyobraź sobie grę padem od ps3...

krążą legendy że niektórzy potrafią :O ja osobiście w to nie wierze...
To ja jestem chodzącą legendą :)

Ale grając online nie pogadasz sobie z prawie nikim przez brak headseta w zestawie :) Nie wyobrażam sobie gry w takiego BC2 bez komunikacji, teamplay'u .... :)
A kupno hs to wydatek 30zł, też mi majątek :D Arcade lub slim 4gb też nie ma hs w zestawie więc Twój argument umarł :)
 

eSKaeN

Użytkownik
Użytkownik
A kupno hs to wydatek 30zł, też mi majątek :D Arcade lub slim 4gb też nie ma hs w zestawie więc Twój argument umarł :)
A dużo ludzi na ps3 ma HS? :p Na mojej liście XBL chyba każdy ma HS a też spora część ludzi posiada pewnie Arcade, bądź slim 4gb :) A z resztą to niech autor tematu kupi sobie/używa tego BC2 na czym chce, rybka mnie to :p
 

5HOOGUN

Banned
Nie chciałbym być ten zuy ale temat nie ma tytułu "PS3 vs Xbox360" :) proponuje zamknąć, Pan który uważa że wszystko można ukraść dostał odpowiedź (mapek VIP do BC2 nie da się ukraść).

Pzdr
 

venome

Użytkownik
Użytkownik
Pan który uważa że wszystko można ukraść dostał odpowiedź (mapek VIP do BC2 nie da się ukraść).

Pzdr
Uwierz że da się, wraz ze wszystkimi dlc, themami i kamuflażem :) i Vietnamem też tu masz tutorial XBOX360 ISO
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom