Battlefield Hardline - Opinie

Ocena - Battlefield Hardline

  • 10

    Votes: 3 20,0%
  • 9

    Votes: 0 0,0%
  • 8

    Votes: 1 6,7%
  • 7

    Votes: 2 13,3%
  • 6

    Votes: 1 6,7%
  • 5

    Votes: 1 6,7%
  • 4

    Votes: 2 13,3%
  • 3

    Votes: 1 6,7%
  • 2

    Votes: 0 0,0%
  • 1

    Votes: 4 26,7%

  • Total voters
    15

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl

W wątku tylko opinie!
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
czekam na jakąś opinię o grze bo po becie nie jestem przekonany czy warto wydać pieniądze...
Gra nie oferuje jakichś innowacji. Tu masz gameplay z pierwszych 25 minut:


Jak na konsolę starszej generacji gra wygląda w miarę dobrze. Być może na multi gra oferuje bardziej wciągającą rozgrywkę, bo w single player to typowy standard. No ale z braku laku. Kasy na nią bym nie wydał.

Co ciekawe gra posiada polski dubbing i soczyste słowa na "k","p","j","h" są w nim nader często używane.

Dźwięk na kinie domowym powala.

Muszę przyznać,że na najwyższym poziomie trudności gra jest naprawdę wymagająca a i przeciwnicy całkiem nieźle kombinują.
 
Ostatnia edycja:

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
ja zagralem w wersje darmowa z EA Access na XO, spodobala mi sie kampania, zawsze to cos innego od tradycyjnej wojny, podoba mi sie motyw policjantow i sledztw, ale nie przekonala mnie na tyle zeby kupic na XO wiec "zakupilem" wersje na X360 i bede testowac
 

Error404PL

Świeżak
Świeżak
Gra nie oferuje jakichś innowacji. Tu masz gameplay z pierwszych 25 minut:


Jak na konsolę starszej generacji gra wygląda w miarę dobrze. Być może na multi gra oferuje bardziej wciągającą rozgrywkę, bo w single player to typowy standard. No ale z braku laku. Kasy na nią bym nie wydał.

Co ciekawe gra posiada polski dubbing i soczyste słowa na "k","p","j","h" są w nim nader często używane.

Dźwięk na kinie domowym powala.

Muszę przyznać,że na najwyższym poziomie trudności gra jest naprawdę wymagająca a i przeciwnicy całkiem nieźle kombinują.
dzięki za odpowiedź :) Ja grałem w wersje BETA na PS4 i w sumie mam pre-order zamówiony też na PS4 ale nie wiem jak jest z pełna wersją a pytam tutaj dlatego ponieważ jako wieloletni posiadacz xboxa360 widze że na ********** już jest pełna wersja i chciałbym wiedzieć czy jest ona jakoś od BETY poprawiona itp.

Pozdrawiam :)
 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Beta mi się cholernie spodobała, pomimo ubogiej liczby trybów.
Jak wypada pełna wersja w stosunku do bety?

Warto w czwartek cisnać do empiku po wersję DELUXE?
 

szlovak

Użytkownik
Użytkownik
grało się dobrze w betę, nie powiem,ale zasadniczo czym ma się to różnić od BF4? BF4 bardziej mi się podoba. Teraz policjanci i przestępcy biegają po pustyni, a dalej co, celnicy i przemytnicy, skarbówka i przedsiębiorcy? ;)
 

olo1928

Użytkownik
Użytkownik
Przyjemnie się biega i strzela, ale dla mnie trochę zbyt chaotyczna gra. Można czasem pograć, ale dla mnie to jako przerwa w bf4 ;)

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka
 

Szakdar

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Bardzo ciekawa gra, warto w nią zagrac.
 

Do góry Bottom