Battlefield powalczy z Call Of Duty w 2011

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Nikolai

Banned
John Riccitello, szef Electronic Arts, zdradził w wywiadzie, iż Battlefield 3 ukaże się w sprzedaży pod koniec 2011 roku. Do tej pory wszlkie premiery były przekładane z okresu przedświątecznego, gdyż jest to czas, gdy do sklepów trafia Call Of Duty. EA planuje jednak rozpocząć walkę i wydać swoją produkcję najprawdopodobniej w tym samym czasie.

Mimo że przy dodatku "Vietnam" do Bad Company 2 starano się uniknąć konfliktu z premierą Black Ops, a jednocześnie zgarnąć choć trochę ze świątecznego szaleństwa zakupowego, to na przyszły rok EA postawiło ambitny plan dogonienia rocznych wyników sprzedaży Call Of Duty.

Kto wyjdzie zwycięsko z tej batalii okaże się za kilka miesięcy. Zarówno EA jak i Activision naraziły się dość mocno graczom w ostatnim czasie, także zapowiada się ostra rywalizacja o utrzymanie fanów, co miejmy nadzieję, odbije się pozytywnie na jakości gier.

źródło : ModernWar.pl - serwis maniaków Call Of Duty Black Ops

A teraz coś ode mnie, przy okazji :) Opłaca się kupic BC2? Black opsem już zygam, nudne i monotonne że aż żal. Dużo osób gra? Kupując używanego mam map-packi za darmo? Czy musze nieużywanego?. Wogóle dużo osób gra?
 

PiotrekDK

Użytkownik
Użytkownik
ja wlasnie dzisiaj zamowilem BC2 , tez juz mam dosc Black Ops a trzeba cos w swieta robic :)
cos za szybko mi sie przejadlo te Black Ops, nie wiem czy mi sie wydaje ale w MW2 bardziej sie wciaglem i bylo o wiele lepsze, Black Ops sa jakies takie proste, plytkie.
Kup BC2 to se pogramy
 

Krwawy Mechanik

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawa walka , ALE jak dla mnie wygra ją Battlefield 3
Ps. opłaca się i to stanowczo multi malina single śmietana i jeszcze deser vietnam :p
 

Kolo_109

Użytkownik
Użytkownik
BC2 opłaca się kupić. Śmiem twierdzić, że jest to jedna z lepszych strzlanek mulltiplayer. Kupując używanego nie masz kodu VIP i nie masz dostępu do map-packów. Możesz kupić kod osobno, za 1200 msp. Co do newsa to raczej kupię Battlefielda.
 

Daniello09

Użytkownik
Użytkownik
Ja też już BO rzygam :D I duużo lepsze było MW2.

Co do 2011... Jeśli częścią CoD'a wydaną na jesień 2011 roku będzie Modern Warfare 3 to ja bez wahania wybiorę MW3 a nie B3.
 

Marcinpl25

Użytkownik
Użytkownik
Call of Duty to kolejny odgrzewany kotlet. Nie ma sensu dalej tego ciągnąć ja na Black Opsie najprawdopodobniej zakończę przygodę z call of duty i zainwestują w porządną markę ,a nie coroczny shit.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Call of Duty już jest przereklamowane a Black Ops znudził mi się w kilka tygodni od premiery... Mam nadzieję że BC nie pójdzie drogą komercji...
 

Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Hmmm walka może być ciekawa. EA nagrabiło sobie troche MoH'em. Do tego ma dalej mniej zwolenników niż seria CoD która miała mocny start i sie utrzymuje w tym. Activision ze swoim Codem z drugiej strony troche swoją polityką sobie nagrabił więc traci również. Zobaczymy.


Ja osobiście wole zdecydowanie serie COD z racji szybszej akcji. MW2 zwłaszcza w multiku. BC2 nie przypadł mi do gustu jakoś. Ale każdy ma inny gust.
Co do BC2 to przy używce musisz wykupić cos VIP do map packów ( 800 msp choć niedawno byl free w skutek błędu na xbl) do tego dodatkowy tryb 1200 i vietnam 1200
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Prz3mo

Tylko Vietnam do BC2 to prawie całe Black Ops... Tym się różnią obie serie.


Battlefield powalczy? Ja myślałem, że już dawno zmiótł Kucharza koticka i jego przepis na kotlety sojowe... (cod)
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Gdyby wypuścili Bad Company 3 to wygrana byłaby pewna, ale nie jestem pewny, czy Battlefield 3 zdoła pokonać kolejnego CoDa.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Battlefield powalczy? Ja myślałem, że już dawno zmiótł Kucharza koticka i jego przepis na kotlety sojowe... (cod)
Muhahaha Twój tekst mnie zmiótł :) Activision ma złą politykę wydawniczą związaną z DLC a IW i Treayarch są chyba zbyt leniwi żeby zrobić cokolwiek nowego w CoD-zie
 

Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Prz3mo

Tylko Vietnam do BC2 to prawie całe Black Ops... Tym się różnią obie serie.


Battlefield powalczy? Ja myślałem, że już dawno zmiótł Kucharza koticka i jego przepis na kotlety sojowe... (cod)

Przesadzasz. BO jest dobrą grą i napewno nie ma co jej porównywać z dodatkiem. Sam vietnam to troche bardziej napompowane mappacki i tyle ( 5 map czyli tyle co każdy z DLC do MW2 i nadchodzący do BO ) do tego bronie ( tu wow ) i pojazdy ( bez porównania bo COD tego nie ma. W tej samej cenie (1200 msp) daje więcej niz DLC konkurencji i tyle. Z pełną grą nie ma co porównywać nie ta liga.

To Twoje subiektywne zdanie. Lepsze ( a raczej bardziej uniwersalne ) jest to co wybiera większość. Z tego co mi wiadomo BO znalazło więcej nabywców niż BC2.
Jak dla mnie BF jednak jest dużo słabszy niż COD i taka jest moja opinia. Wole pyknąc kilka meczy po 6 minut z szybką akcją niż tłuc jeden.
Kto co lubi.
Póki co z tego co wiem COD ma więcej nabywców jak i graczy online.
 

gvt

Użytkownik
Użytkownik
Mi BO się specjalnie nie podobał. To taka gra żeby przejść i odłożyć na półkę. MW2 było o wiele lepsze. A co od Battlefielda. Ponoć Bad Company 2 jest dobre. Grałem w Bad Company 1 i jakoś nie specjalnie przypadło mi do gustu. A poruszając temat medal of honor. To jest pierwszy medal we współczesnych czasach (prawie zawsze ww II) może kolejna część (o ile będzie) będzie lepsza. Gdyby nie to że często mi się ścinało i jazda quadem była tragiczna to gra nawet ok.
 

Marydson

Użytkownik
Użytkownik
mozecie narzekac i narzekac na coda (wiekszosc go i tak sciaga) a i tak ludzie kupia Coda. Nie ma co sie oszukiawc narazie, moze wkoncu ludziom znudzi sie cod , ale jak narazie to jest pompa i tyle.
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Battlefield 3 i tak się dobrze sprzeda ze względu na multiplayer, bo w Bad Company 2 (ROZRÓŻNIAM Battlefield 3 a Bad Company 2 - 2 różnie historię, ale ta sama firma) się super gra, a wierni fani pewnie sięgną po nową wersję multika :)
 

PiotroZ

Użytkownik
Użytkownik
Call Of Duty znajduje więcej nabywców bo każda nowa część jest przehype'owana, a potem słychać jęki jakie to wszystko nudne, znowu lagi, kamperzy i tak dalej... A BC2 miało hype ? NIE. IMO multi jest mistrzowski i będę napier***** w niego przez cały czas bo to po prostu mi się nie nudzi. W MW2 to ja po prostu kochałem Noob-Tuberów :D Start mapy i dostajesz w ryj z granatnika. Jezu, aż mnie ściska jak sobie to przypominam. Sądzę że BF niestety nie wygra z tym noobem Kotickiem. On tak przehypuje następną część, że i tak więcej ludzi ją kupi, a potem każdy się wkur** bo wyda hajs w błoto i wystawi na Allegro. Ale gdyby BF wygrał to byłoby po prostu idealnie. Ja wolę zagrać dłuuugi mecz z epicką akcją niż zagrać 5-minutowy mecz gdzie rozjedzie mnie jakieś sterowane zdalnie auto. Mimo wszystko BO kupie i pogram. Wierzę że coś jednak będzie lepsze niż w MW2. Ba! Wiem że tak jest. W końcu będę miał okazję zagrać w Zombie. BTW: Vietnam jest ********* :)
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
BF3 nie wygra z CODem, ale sporo osób go zakupi. BC2 pokazało że jest świetna alternatywa dla CODa i ja właśnie wybiorę serię Battlefield :D
 

HoYo

Świeżak
Świeżak
BC2 znudził mi się w ciągu 1 dnia nie wiem dlaczego, ogólnie grafika i tryb był o wiele lepszy od MW2, ale bardziej lubiałem MW2 i w niego grałem aż 2 miesiące.
A Black Ops to już niestety jest lipka, mogli by zrobić MW3 to by taki BC3 nie miał szans.

Jak by Infinity Ward wzieło by się porządnie za następnego Coda to taki BC3 nie ma szans, tyle na temat.
 

AjnSztajn

Użytkownik
Użytkownik
Jak widzę sami "fachowcy" od BF się wypowiadają. Po pierwsze nie mylcie BF3 z BC i BC2 , BF3 ma być NASTĘPCĄ BF2 a to całkiem inne gry. Gram cały czas w BF2 na komp. i jeżeli mój sprzęt to wytrzyma kolejną edycję również kupię na komp. a nie na konsolę. Mieszacie jeszcze z tym wszystkim cukiereczkowego coda to już lekka przesada. BF3 to całkiem inna klasa , mam nadzieję że tu nie będzie jakiś "pierdzistrajków" perków czy innego gówna dla sfrustrowanych dzieci. Kończąc posta wracam na Karkand ;)

Kolega grał w MW2 dwa miesiące - nieźle.... Ja gram w BF2 jakieś 4 lata ....
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Więcej osób kupuje coda, bo to zwykłe ganianie za sobą po małych mapach. Idealne dla dzieci z ADHD.


@Prz3mo.

Nowe mapy, Nowe pojazdy, nowe modele postaci, inny klimat niż BC2. Dice zamiast wydawać nową część, zrobił DLC, który jest o wiele tańsze niż nowa gra :).
Wszystko w cenie 1200MSP...
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom