Battlefield V

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Zapraszamy do dyskusji.

Kup już od 225 zł
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Czy Ci co zakupili wersję deluxe zagrają od 9/11/18?
 

baton

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Xbox One
Użytkownik
PSforum.pl
Czy Ci co zakupili wersję deluxe zagrają od 9/11/18?
Nie zagrają 15. Od wczoraj ea acces (10 godzin) i premier acces czy jakoś tak
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Czyli delux gra od 15/11?
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
ta delux 15 a zwykła 20
 

scofield997

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie zagrają 15. Od wczoraj ea acces (10 godzin) i premier acces czy jakoś tak
Posiadam EA Access i nie widzę możliwości pogrania trialu 10h :(
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Przez aplikację EEA pobierz trial....
 

CzekoladowyNinja

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Eh największą bolączką dla mnie w tej grze jest level design. Od zawsze Battlefieldy leżały pod tym względem. Po co robić takie duże mapy jak te na pustyni i nie można nikogo spotkać, jedynie snajpera kampiącego 1km dalej, a graczy na serwerze 64...
 

factoria

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To ja nie wiem gdzie biegasz. Może gdzieś po obrzeżach mapy, że nikogo nie spotykasz . Gram często w te grę i nie mam problemu by napotkać przeciwnika. Szczególnie w okolicach przejmowanych punktów.
 

CzekoladowyNinja

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
To zagraj sobie Conquest na pustyni jak zginiesz to spawny pomiędzy punktami są tak odległe, że odechciewa się grać.
 

factoria

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Trybów jakich nie gram to deathmatch i dominacja. Podbój gram najczęściej i dalej nie wiem jak nie spotykasz wrogów:) Ja to często cierpie na ich nadmiar.
 

piotrfilmowy96

Świeżak
Świeżak
Czy u Was na XoneX przy wzmożonej akcji zauważalny jest spadek fpsów?
Mam tak w prawie każdej wymagającej grze - a to animacje w Injustice2 schodzą wyrażnie poniżej 30, a to w Wieśku jak wchodzę do miasta/wioski fpsy lecą ostro w dół.

Normalne to, powiedzcie ? :)
 

factoria

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja czegos takiego nie zaobserwowalem
 

Valba76

Świeżak
Świeżak
Gram na One X , zauważyłem że Dice leci w kulki trochę z graczami Battlefielda 1, mianowicie co aktualizację mam wrażenie że ilość fpsów się zmniejsza w stresujących sytuacjach, na początku ( przed wydaniem BV) gra nie miała spadków/lagów w natłoku akcji ( dodam gram 32vs32 i wprowadzili już 4K na X-ie) i było super do wydania BV. Sukcesywnie mam wrażenie że wszystko działa ociężalej na X-ie (pingi mam stałe ok 40 ms), zarywa klatki. Wiele graczy może tego nie zauważy ale ja akurat jestem na to wyczulony. Mam wrażenie że Dice postarza BF1 na korzyść BFV, które działa bez zarzutu nawet jak jest gorąco. Możliwe że to moje urojenia ale naklepałem już z 7k fragów w BF1 więc podaje swoje spostrzeżenia. Było by miło gdyby ktoś pociągnął temat czy rzeczywiście tak jest :)
 

szlovak

Użytkownik
Użytkownik
Moje spostrzeżenia są z kolei takie , że mam ogromną ulgę kiedy pogram chwilę w BF1 (który był za darmo z golda, o czymś to świadczy, czyż nie? ) i później włączę starego , dobrego BF4. Nieporównywalnie wiekszy fun jest według mnie z gry w BF4. Także ten, mogą sobie wydać pierdylion wersji gry w pierwszej i drugiej wojnie światowej, może jeszcze w średniowieczu, a później jeszcze jaskiniowcy na maczugi. Czekam na godnego następcę BF4 i chyba długo nie będzie. Co do spowolnień, to może konsola coś robi w tle, albo może masz lagi chwilowe?
 

rybus85

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja napiszę że dawno nie grałem jednocześnie w tak miejscami przyjemną grę a z drugiej tak irytującą. Skrypty to się wysypują normalnie :) Kilkanaście razy miałem sytuację że przeciwnicy pojawiali się znikąd. Normalnie było widać jak jeden za drugim w tym samym miejscu. Starczyło stanąć w innym miejscu i można było ruszyć. Kolejna sprawa to zapis gry. Śmiech na sali. Pierwsza sytuacja misje w Norwegii. Pograłem,zapisało grę,wyłączam konsolę. Za kilka dni odpalam a tu cofka o misje. WTF?!? Myślę sobie,raz to nie problem. A tu misje tyralierami. Zapisana gra na atak na zamek. Po kilku dniach odpalam a tu cofka w diabli. Praktycznie na sam początek gdzie zaczynała się ich historia. Śmiech na sali z tym zapisem.
Lecimy dalej. Częste sytuacje że zwłoki zachowują się jak na dyskotece. Podrygują jakby byli na wiejskiej dyskotece.
Następne. Kilka razy po misji wczytywanie na czarnym ekranie. Widać pasek po prawej do góry, słychać muzyczkę. I tyle. Nawet przez 10 min i nic. Trzeba wyłączyć i włączyć grę.
Strzelanie do szkopów zawsze jest przyjemne :) Ale takie rzeczy całkowicie psują grę. Myślę tylko żeby ją skończyć i jak najszybciej usunąć. Cieszę się tylko że złotówki za to nie zapłaciłem tylko pożyczyłem. Żałowałbym każdego grosza. Myślałem że kolega przesadza z opinią. Jednak nie :/ Nawet nie zamierzam zasiadać do multi...
 

szlovak

Użytkownik
Użytkownik
Ale te gry są przede wszystkim do multi. Zupełnie inny poziom rozrywki
 
Ostatnia edycja:

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
Strzelanie do szkopów zawsze jest przyjemne :)
Niby tak ale ich nie ma =P.

Ja napiszę że dawno nie grałem jednocześnie w tak miejscami przyjemną grę a z drugiej tak irytującą.
Piszesz o singlu w którego nie zagrałem od czasu zakupu gry na premierę.

Online jest przyjemny, chociaż jak napisałeś również irytujący. Nie rozumiem czemu poprzednie części miały tak zaawansowany system gry a teraz jak by tą grę robili od nowa na kolanie przez inne osoby.
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ta gra jest biedna, kamper friendly i skopana.Ginie się ja w CoD tylko na za dużych mapach.Żeby żali darmo nie wylewać zobaczcie na to. Gówniana widoczność i słaba przyjemność z gry. Mam ją i się męczę.
 

Do góry Bottom