Bayonetta - opinie

eloelo320

Użytkownik
Użytkownik
Gra jest rewelacyjna! To najlepszy slasher tej generacji jak na razie, moim zdaniem. Gra na poziomie trudności normal (czyli takim na jakim powinno się zaczynać grę, bo easy i very i easy to chyba tylko dla osób, które w życiu pada na oczy nie widziały) na 10h. Co ciekawe gra jest na wave 3 (w przeciwieństwie do tego co jest na pisane w dziale download:p).
 

lordostros

Użytkownik
Użytkownik
Gra ma wave 3, ponieważ jej japońska miała miejsce już jakiś czas temu.
A tak poza tym to świetny, choć czasem nieco chaotyczny slasher.
 

tijs18

Użytkownik
Użytkownik
Jak najbardziej zgadzam sie z opnią eloelo. Gra jest po prostu znakomita. Dynmika, Combosy są wykonane bardzo strannie i efektownie. Różnica między poziomami trudności jest dość znaczna dlatego polecam na początek normal, nawet jeśli kilka razy przyjdzie nam powtarzac etap :D 9/10
 

dionizos

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie mogę go określić jedynie mianem dobrego. Oprawa graficzna ładna...może i nawet bardzo, ale z drugiej strony, która gra obecnie wychodząca jest brzydka graficznie. DMC miał przez lata wypracowany klimat, który jakoś bardziej mi pasował.
Krótko mówiąc bawi ale napewno nie powala, japończycy mają dziwne gusta...co widać zresztą w sprzedawalności gierek nintendo....
 

mzajac91

Użytkownik
Użytkownik
Mi też przejście Gry na normal zajęło dokładnie 10h i 7min. Mogę się przyczepić do przedstawienia fabuły gdyż dla mnie była strasznie posklejana i chaotyczna. trudno zrozumieć...
 

Kazerak

Świeżak
Świeżak
Gierka Średnia

Gierka Raczej średnia nie zbyt podoba mi sie :(
 

Alf1966

Użytkownik
Użytkownik
Byłem sceptycznie nastawiony do tej gry. Odpaliłem pograłem 2godzinki i nie mogłem się od niej oderwać. Grafika jest ładna , gra jest nasączona akcją co mnie cieszy. Fabuła daje radę chociaż w tej grze nie chodzi o fabułę . Giwery wymiatają, a walki z bossami to wisienka na torcie tej gry. No i sama główna bohaterka jest niczego sobie. Jedyny minus tej gry to może zbyt chaotyczna walka bo czasami nie wiem gdzie jestem, ale ogółem jeśli ktoś lubi nawalanki to grę mogę zdecydowanie polecić.
 

Gecholeon

Użytkownik
Użytkownik
gra perełka można wytapetować ją sobie pokój
 

Gemini

Użytkownik
Użytkownik
Zdecydowanie klon Davil May Crya (co nie jest zarzutem bo jak już kraść to od najlepszych).
Ja na razie grałem chwilę i niestety razi chaos w czasie walk oraz pokręcona fabuła. Jestem pewny że gra się trochę rozkręci.
 

xsewx

Użytkownik
Użytkownik
Bayonetta ostatniego DMC 4 biję na głowę z palcem w nosie. Szybka, bogata w wiele bardzo oryginalnych combosów, świetne walki z bossami, na normalu nie jest przegięcie trudna (Ninja Gaiden II), ciekawi przeciwnicy. Jedyne do czego się mogę przyczepić to bohaterka zbyt mało wyrazista oraz chaos w fabule tak naprawdę w ogóle nie wiadomo o co tu chodzi poza tym że Bayonetta się przebudziła z długiego snu. Slasher tej generacji ? Zdecydowanie tak !
 

kamil8962

Użytkownik
Użytkownik
moglby ktos napisac ile ta gra ma chapTEROW???. AAA TAK POZATYM GIERKA KOZAK...:D nie lubie klimatow japonskich..ale gra mnie wciagnela bardzo:d
 

simi225

Użytkownik
Użytkownik
ona ma XIII chapterow
 

preza

Użytkownik
Użytkownik
głupie ale fajne , niektóre chaptery są wyczesane :) można popykać
 

HarryOnALeash

Użytkownik
Użytkownik
zastanawiam się nad kupnem, w PSX Extreme i Neo + dali prawie najwyższe noty i chwalili tę grę (zwłaszcza wersję na X360) więc chciałbym się was spytać czy warto kupić Bayonettę?
 

malina10212

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
"Must have" dla fanów gatunku, grafika, grywalność, nic tylko czekać na oficjalna premierę!
 

Sblade86

Użytkownik
Użytkownik
Ja sobie ten tytuł odpuszczę ... główna postać mnie nie zaciekawiła a jak się dowiedziałem że to dzieło twórców DMC 4 to tym bardziej... daje sobie spokój. DMC 4 mnie rozczarował... jedyny + dla mnie to były walki z bossami... więc nie chce powtórki w postaci Bayonetta.
 

msqPL

Użytkownik
Użytkownik
ściągnąłem dzisiaj demo i mi się nie podoba za dużo się dzieje
 

rufus282

Banned
Użytkownik
Gra jest zajefajna, jak dla mnie bije o głowę serie Ninja Gaiden i DMC. Kropka.
 

Mohaa90

Użytkownik
Użytkownik
Dzisiaj zagrałem i.....
Wielki pozytyw, myślałem że wszystkie patenty z m.in. DMC, Ninja Gaiden itp. tytułów zostały już wykorzystane, ale jednak ta gra naprawde pokazuje wiele innowacyjnych smaczków których brakowało w innych H&S. :rolleyes:
Naprawde polecam, gra sie bardzo przyjemnie. ;)
 

fincz

Użytkownik
Użytkownik
Gra byłaby dobra jakby nie fakt iż ta gra opiera się głownie na oglądaniu długich sekwencji filmowych oraz walce z bossami. Bardzo mnie denerwuje ze po zabiciu 5 potworów włącza się film trwający średnio 5-10 minut a potem walka z bossem który naprawdę jest wkurzający (nie lubię bossow w grach). Gdyby gra skoncentrowała się na walkach z zwykłymi przeciwnikami a nie tylko naparzanie w bossow to produkcja była by naprawdę udana. Gre zakończyłem na 4 rozdziale bo to nie miało najmniejszego sensu. Moja ocena tej gry to 3/10.
 

Do góry Bottom