Baza konsol w USA - Xbox 360 znacznie wyprzedza PS3

darmon

Użytkownik
Użytkownik
Dopiero co donosiliśmy Wam o rynku europejskim, gdzie PS3 o ok. 1 mln wyprzedza Xboxa 360, tymczasem pojawiły się wyniki z USA. Tutaj mamy do czynienia z sytuacją odwrotną - to konsola Microsoftu wyprzedza PlayStation 3.

Oczywiście bezsprzecznymi liderami są systemy od Nintendo (Wii wśród konsol stacjonarnych oraz DS wśród handheldów), natomiast w najbardziej rozgrzewającym wszystkich pojedynku (X360 vs PS3) prowadzi maszynka giganta z Redmond. O ile w Europie PlayStation wyprzedzała 360-tkę o ok. 1 mln, tak w Stanach Zjednoczonych Xbox sprzedał się do tej pory lepiej o blisko 10 mln. Dokładne dane poniżej:

Wii - 34.2 mln
Xbox 360 - 25.4 mln
PS3 - 15.4 mln
DS - 47.3 mln
PSP - 19 mln
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Wiadomo, że xbox prowadzi u siebie, tak samo jak ps3 w Japonii.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Gdybym był przez zakupem Xbox'a bardziej wtajemniczony to bym go nie kupił tylko PS3 :p

Btw. PS3 prowadzi też w Europie :)
 

meelman

Użytkownik
Użytkownik
Dziwi mnie kto kupuje Wii, przecież xbox i ps3 są o wiele lepsze, ale w sumie Wii to bardziej taka rodzinna konsola.
 

L4mia

Użytkownik
Użytkownik
może i M$ sprzedał 10mln konsol więcej ale 5mln+ z tego już dawno zaliczylo zgon po rrodzie

Gdybym był przez zakupem Xbox'a bardziej wtajemniczony to bym go nie kupił tylko PS3 :p

Btw. PS3 prowadzi też w Europie :)
gdybym był bardziej wtajemniczony nie musiałbym czytać takiego bezsensownego tekstu
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Dziwi mnie kto kupuje Wii, przecież xbox i ps3 są o wiele lepsze, ale w sumie Wii to bardziej taka rodzinna konsola.
Uwierz mi ze Wii ma naprawde mase swietnych tutulow.
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Jakoś nie wierzę w te dane dotyczące Europy i PS3.
 

Cronos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Gdybym był przez zakupem Xbox'a bardziej wtajemniczony to bym go nie kupił tylko PS3 :p

Btw. PS3 prowadzi też w Europie :)
Widać, że nie miałeś PS3 :) Mówisz, że możliwości graficzne X360 się skończyły (względem PC), a co powiesz na PS3 z jeszcze słabszym układem gfx. I Cell tu niewiele pomaga.
Nie wydaje mi się, żeby Sony odrobiło straty w USA.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
myślałem, że amerykanie są głupi, ale widac nie wszyscy :). wiedzą co lepsze.
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
myślałem, że amerykanie są głupi, ale widac nie wszyscy :). wiedzą co lepsze.
Raczej kupują krajowe produkty, lokalny patriotyzm :D
 

Do góry Bottom