BC2: Vietnam - Dyskusja

5HOOGUN

Banned
Czytając opinie waham się nad kupnem ale jeszcze zobaczę jak to będzie :)
Opowiedz sobie na pytanie czy lubisz klimat wojny w Wietnamie? Polecam oglądnąć parę filmów przed zakupem, być może obudzi to w Tobie żołnierza :)
 

5HOOGUN

Banned
Zastanawia mnie kiedy DICE poprawi glinch z PBRką :eek:
 

Qsh

Użytkownik
Użytkownik
A mianowicie jaki?
 

Dentinity

Użytkownik
Użytkownik

a taki ;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

5HOOGUN

Banned
Zauważyłem że ludzie wtedy masowo opuszczają serwer, i dobrze niech takie łby grają same skoro im to przyjemność sprawia ;p
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Na PSN już dawno nie spotkałem nikogo kto by z tego korzystał :)
 

Qsh

Użytkownik
Użytkownik
lol, nigdy wcześniej tego nie widziałem :p
 

MarcinekZ

Użytkownik
Użytkownik
A mi się nawet wietnam podoba. Fakt ze gram od niedawna i jeszcze mam ratingi ponizej 1.00 (ogolne, teraz jak gram jest lepiej) ;p ale klimat jest fajny :D
 

5HOOGUN

Banned
A mi się nawet wietnam podoba. Fakt ze gram od niedawna i jeszcze mam ratingi ponizej 1.00 (ogolne, teraz jak gram jest lepiej) ;p ale klimat jest fajny :D
Ja na początku miałem problemy, teraz w vietnamie mam życiówki, lepsze wyniki niż w podstawce.. ogólnie gra się prze**********, bliski kontakt z przeciwnikiem. No i klimacik mmm
 

Adrian278

Użytkownik
Użytkownik
To prawda, że na początku gra się ciężko, ale później jest już lepiej. Tylko jest 1 minus, a mianowicie baardzo dużo osób podczas np deathmatchów lub podboju kampi w krzakach i w ogóle ich nie widać.
 

piaskun

Użytkownik
Użytkownik
Na początku się cieszyłem, że nie ma kolimatorów i innych bajerów, każdy ma w miare wyrównane szanse :)
A teraz sami kamperzy pochowani w zakamarkach ...
 

5HOOGUN

Banned
Jakoś nie odczułem tego tak bardzo, o wiele bardziej boli mnie widok snipera u mnie w drużynie, który kampi 100000km od miejsca ataku, zbiera jednego fraga na godzinę i na dodatek respiąc się koło niego dokładam sobie jeszcze drogi :/ Hate

Co do trybów to na hardcore grałem w podbój a na normalu gram w gorączkę i gra mi się naprawdę rewelacyjne !
 

Grezur

Użytkownik
Użytkownik
Niewiem jakoś ta gra nie przypadła mi do gustu!
 

fotomar

Świeżak
Świeżak
Jak dla mnie ten dodatek jest rewelacyjny. Ma kilka bugów które do tej pory udało mi się zauważyć Czasami uda mi się zaciąć gdzieś w krzakach, między kamieniami albo np wejść w kamień ale ogólnie bardzo pozytywna. Fajny klimat. Polecam
 

Do góry Bottom