Beijing 2008

B

basa

Guest
Ktos grał moze dłuzej w tą grę. Jako że jestem fanem International Track And Field zassałem gre by szybko potestowac i ... Widac ze gra jest przygotowana z mysla o trybie gry na Xbox Live , co pewnie moze byc fajna zabawa jednak pewnie istnieje duze ryzyko pojawienia sie chaterow z custom padami z opcja autofire :)
Wogole testujac tryb single player doszedlem do wniosku ze chyba pad tego nie wytrzyma , strasznie duzo jest konkurencji gdzie trzeba machac galka z predkoscia swiatla :) Licze ze inni podziela sie swoimi wrazeniami , ja mam mieszane uczucia kilka fajnych konkurencji typu strzlectwo czy ogolnie lekkoatletyka a nawet fajny choc uproszczony tennis stolowy , jednak sa tez konkurencje slabe arecz nawet wkurzajace np Judo , kompletnie nie wiem o co tam biega :)
 

Piotr4

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Beijing 2008

Jak dla mnie szkoda pada. :)
 

stealth91

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Beijing 2008

Według mnie to ta gra to dno totalne. Jeśli chodzi o gameplay - ta gra wymaga tyle siły, że spokojnie można to przyjąć jako siłownie - te same efekty ;) Męczarnie dla pada straszne. W Tej grze nawet najprostsze do realizacji dyscypliny tak skomplikowano i tak wymęczono, że aż odbiera ochotę granie. Bo sorrki, ja 100m nie umiem stałym tempem przebiedz, bo zwyczajnie ręce wysiadają :)
 

milkman

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Beijing 2008

powinni tego zabronić :D
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Beijing 2008

Znaczy co? Np. wygrasz wyścig jak najszybciej będziesz machał gałką, albo naciskał przycisk x?
 

stealth91

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Beijing 2008

Majcher_NR napisał:
Znaczy co? Np. wygrasz wyścig jak najszybciej będziesz machał gałką, albo naciskał przycisk x?
Większość gierek polega na rytmicznym wciskaniu guzików X i B i to jak najszybciej :) Można jeszcze machać Analogiem w lewo i prawo :) To taka alternatywa :)
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Beijing 2008

stealth91 napisał:
Majcher_NR napisał:
Znaczy co? Np. wygrasz wyścig jak najszybciej będziesz machał gałką, albo naciskał przycisk x?
Większość gierek polega na rytmicznym wciskaniu guzików X i B i to jak najszybciej :) Można jeszcze machać Analogiem w lewo i prawo :) To taka alternatywa :)
Nie, tam trzeba je naciskac w odpowiedniej kolejności i przy tym mysleć. A nie *********** bezsensownie i niszczyć pada do tego. Trzeba być na serio dziwnym żeby w coś takiego grać.
 

aaaqqq111

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Beijing 2008

zal mi moich palców i mojego pada na tą grę....z komputerem bezsensu się gra ale 2-4 to już jest lepsza zabawa :)
 

glenias

Świeżak
Świeżak
Odp: Beijing 2008

gra jest super. :D tylko gra na analogu daje frajde.gra dla fanów DECATHLONU Z C64.dobrze ze w koncu jest cos takiego na xa .polecam jeszcze summer athletics ale tam nie ma live
 

milek0

Świeżak
Świeżak
Możecie mi podpowiedzieć jak w to się gra??? Trzeba wciskać X i B czy A i B. Czy komuś z was udało się wygrać np bieg na 100m???
 

Do góry Bottom