Benq g2420hdb

paulos2009

Użytkownik
Użytkownik

A to zdjęcie subwoofera :

jeszcze mam jakąś przejściówkę :
 

paulos2009

Użytkownik
Użytkownik
podłączyłem chodzą 4 głośniki z subwooferem a wie ktoś jak podłączyć te głośniki zarówno do komputera jak i do konsol ?
 

dlugi

Świeżak
Świeżak
tez mam taki zestaw (xbox bez hdmi), PC podlaczone mam przez DVI, Xbox przez D-sub. Wszystko smiga w full-hd. Dźwięk to oddzielna bajka, zeby miec 5,1 to nalezy kupic urzaczenie co przerobi z optyka na analog ( np SB Extigy). Pozdrawiam
 

odblast

Użytkownik
Użytkownik
ma ktos porownanie jak obraz hdmi-hdmi a dvi-hdmi sie rozni ? czy cokolwiek widac ?
 

kacos

Świeżak
Świeżak
Witam serdecznie,

Ja mam inny problem. Mam ten monitor co w nazwie tematu. Podlaczylem go do xboksa przez hdmi-dvi. Jednak w ustawieniach xboksa nie mozna ustawic 1080p czy 720p, sa do wyboru tylko rozdzielczosci. Co zrobic by byly ustawienia HD?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Nic nie zrobisz wybierz rozdzielczość optymalną dla swojego monitora.
 

kacos

Świeżak
Świeżak
Nic nie zrobisz wybierz rozdzielczość optymalną dla swojego monitora.
To nie rozumiem po co robia monitory fullhd, skoro nie da sie z tego korzystac. Bez sensu.
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Witam serdecznie,

Ja mam inny problem. Mam ten monitor co w nazwie tematu. Podlaczylem go do xboksa przez hdmi-dvi. Jednak w ustawieniach xboksa nie mozna ustawic 1080p czy 720p, sa do wyboru tylko rozdzielczosci. Co zrobic by byly ustawienia HD?
Ty chyba za bardzo nie rozumiesz czym jest HD?

Jak nie można ustawić 1080p czy 720p?!Oczywiście,że można.
Tyle,ze są opisane jako 1920x1080 i 1280x720.
Sam posiadam HDBL i bez zastrzeżeń chodzi w 1080p(1920x1080).

ma ktos porownanie jak obraz hdmi-hdmi a dvi-hdmi sie rozni ? czy cokolwiek widac ?
A czym niby miałby sie rożnic.Zarówno DVI jak i HDMI przesyłają obraz w HD.W kwestii obrazu niczym sie nie będą różnic-chyba,że zastosujesz kabel wyjątkowo kiepskiej jakości.HDMI rożni się tym od DVI, ze dodatkowo przesyła dźwięk.
 

Do góry Bottom