Benq ixtreme 5x+HDD+ orginal GTA + Falcon i nadal TEXTURY!!!!!!

kopecioch

Użytkownik
Użytkownik
tak jak w temacie co teraz jaka predkosc????

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Benq ixtreme 5x+HDD+ orginal GTA + Falcon i nadal TEXTURY!!!!!!

12x?

P

przeo_91

Guest

Ma przecież napisane w temacie że 5x :p

kopecioch

Użytkownik
Użytkownik

Wgralem 12x i juz brak klopotow. Wnioskuje ze orginalne gta 4 wymaga czytania 12x poniewaz przed przerobieniem czyta z taka predkoscia konsola czyli M$ wiedzial co robi stosujac fabrycznie 12x

P

przeo_91

Guest

U mnie na 8x działa jak złoto, zero doczytywań :p

kopecioch

Użytkownik
Użytkownik

No kurde wlasnie mnie to dziwi mam konsole tygodniową kupiłem nowke w Media wersje Arcade z falconem +Hdd 20gb xboxa,przerobilem posprawdzalem kazda predkosc niestety na 5x,8x tekstury sie doczytywaly mowie tu o calych budynkach drzewach nawet jak tyle co sie z domu wychodzi (save) to tyle co dzwi otworzysz i nie ma tekstur brak przedmiotow np. Drabina obraz grafitii schody.natomiast na 12x wychodze i wszystko jest przypomne konsola nowa tygodniowa dysk HDD i org.Gta 4

Drool

Użytkownik
Użytkownik

Być może moje pytanie wyda się w pełni noobowskie, ale... w jaki sposób mogę sprawdzić z jaką prędkością działa mój napęd i zmienić jego prędkość mając iXtreme? Mam oryginał IV i problem z teksturami znacznie zmalał, jednak nadal odczuwalne są dość częste loadingi.

grzech1991

Banned
Użytkownik

firmware sprawdzisz dumpem (bylo) i wrzucajac je do toolboxa a ten poda predkosc

predkosc napedu mozesz zmienic robiac reflash

Do góry Bottom