Beta testy Crysis 2 tylko na Xbox360!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

darmon

Użytkownik
Użytkownik
Jutro Sprawdźcie koniecznie swoje skrzynki mailowe, ponieważ może tam na was czekać zaproszenie na beta testy Crysis 2, które mają rozpocząć się już bardzo niedługo. Niestety, jak na razie beta pojawi się tylko i wyłącznie na Xbox 360. Crytec potwierdził również, że liczba miejsc jest mocno ograniczona, a pierwszeństwo w udziale mają jak zwykle posiadacze Xbox Live Gold.



Crysis 2: Będzie beta. Już można się na nią zapisać... Zapisać lub przynajmniej spróbować. Wystarczy wejść na taką jedną pewną stronę, podać swoje dane (prawdziwie) i czekać, aż Bóg Wszechmogący ześle wam (i nam) kod.

Strona o której mowa to http://MyCrysis , centrum wszystkiego, co jest związane z serią Crysis.

Wszyscy, którzy szybko się na niej zarejestrują, otrzymają specjalną tapetę, będą mogli zarezerwować swojego nicka, a także wezmą udział w losowaniu kodów dostępu do testów wersji beta Crysisa 2, które będą odbywały się "w przyszłości". Pewnie niezbyt odległej, skoro gra ma ukazać się na jesieni.

No to co - klik klik...

The Crysis 2 Multiplayer Tech Test FAQ
http://www.mycrysis.com/news/crysis_2/crysis_2_multiplayer_tech_test_faq
Good Info :))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Aras64

Użytkownik
Użytkownik
Akurat mam wykupionego golda, może się załapie. Chętnie sprawdzę ten kawałek kodu. ;-)
 

TomalasPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
na które skrzynki? na ten adres co zarejestrowane jest konto? jeśli tak to tyłek bo adres na który ja mam zarejestrowane konto nie istnieje
 

Ruzyk

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
po 1 podaj źródło skąd masz to info
next, były jakieś zgłoszenia? czy wybierają na chybił-trafił?
 

TomalasPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Na polske zrobic konto czy lepiej nie?

edit// jakosnei dostałem tapety po rejestracji, ani nic o becie nie wspominaja tam....
 

Konrad Mrok PL

Użytkownik
Użytkownik
ja niestety tapet nie dostałem, i info o becie też nie
 

mihcal5

Banned
czyli oni przyślą na e-mail, na którym było rejstrowane na live? (jeśli przyślą)
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Czytałeś to w ogóle (autorze) ? Jeśli tak, to mogłeś chociaż to usunąć...:

Niestety, jak na razie beta pojawi się tylko i wyłącznie na Xbox 360
To źle, że tylko dla nas będzie ?
 

TomalasPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
@up to nie źle tylko ŚWIETNIE!
 

OstrY125

Banned
To dobrze że tylko dla nas PS3 może się wypchać ;d
 

Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Acti dało PS'owcom bete AC brotherhood to my dostaliśmy bete Crysisa 2 od EA. Jak dla mnie uczciwy układ. Fajnie by było popykać troche. Zawsze to pewne odbicie od MW2
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Pierwszeństwo dla posiadaczy golda? Buu to sobie nie pogram, a wycisnąłbym max z tej bety, nie mniej, po nowym roku odkładam kasę właśnie na Tę produkcję.
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Bety i bety...
Widać że co raz więcej developerów chce wydawać super, extra pozbawione bugów gry :D
 

Xborix

Użytkownik
Użytkownik
Widzę że dużo zachodu żeby dostać kod do bety (i to jeszcze na łasce) :D . Ja sobie poczekam na oferty sprzedaży kodu ;)
 

jolziomxd

Użytkownik
Użytkownik
Bety i bety...
Widać że co raz więcej developerów chce wydawać super, extra pozbawione bugów gry :D
I dobrze ze coraz wiecej bet jest, jakby kazda gra miała byc tak zbalansowana jak mw2 to by bylo tragicznie. na szczescie zawsze jest halo.
 

Mikolak

Użytkownik
Użytkownik
Pisze jak byk w FAQ że do bety już nie przyjmują...

How can I partisipate* in this Crysis 2 multiplayer test?

Partisipants* have already been chosen amongst our community members. Our test is development focused and very small-scale, making it quite unlike the full-scale beta that many games have recently run. Because of this we are unable to offer additional opportunities to partisipate*, although we certainly appreciate your enthusiasm and interest!

*c zmienione na s bo skrypt myśli że przekleństwo
 

Arii

Użytkownik
Użytkownik
Oba filmiki wyglądają rewelacyjnie ;) ma Crytek głowę do robienia gier :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom