• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Bezprzewodowe czy Kabel Ethernet

ukaszoczko1

Użytkownik
Użytkownik
Powiedzcie mi ludzie kiedy jest lepsze połączenie przez kabel ethernet czy bezprzewodowe

babcia99

Użytkownik
Użytkownik
To znaczy że masz router do d.... Jeżeli masz dobry sygnał z routera, to nie ma ani różnicy pingów, ani utraty pakietów. U mnie router stoi w drugim pokoju i nie muszę ciągać kabli, więc jest wygoda.

schaolin360

Użytkownik
Użytkownik
A jak już mowa o podpinaniu się do internetu to mam takie pytanie
czy adapter wi-fi jest wbudowany tylko do slimów czy w innych wersjach też jest ??
Zamowiłem 2 dni temu xbox 360 arcade Jasper na allegro i ma wbudowaną pamięć to się zastanawiam czy może wi-fi też ma ^^

Micky78

Użytkownik
Użytkownik
A jak już mowa o podpinaniu się do internetu to mam takie pytanie
czy adapter wi-fi jest wbudowany tylko do slimów czy w innych wersjach też jest ??
Zamowiłem 2 dni temu xbox 360 arcade Jasper na allegro i ma wbudowaną pamięć to się zastanawiam czy może wi-fi też ma ^^
Tylko Slim ma wifi resztę podłączacie przez kabel. Kabel zawsze lepszy :)

madb

Użytkownik
Użytkownik
To prawda że połączenie przez kabel jest wydajniejsze. Ale w przypadku xboxów grając przez wifi nie zauważysz różnicy....no chyba że podkradasz sygnał sąsiadowi z innego piętra :p Reszta leży w prędkości łącza jakie posiadasz.

Do góry