Bezprzewodowe czy Kabel Ethernet

ukaszoczko1

Użytkownik
Użytkownik
Powiedzcie mi ludzie kiedy jest lepsze połączenie przez kabel ethernet czy bezprzewodowe
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
Po kablu, ale jeśli konsola nie jest jakoś strasznie daleko od routera to nie zauważysz różnicy
 
Zdecydowanie kabelek w xboxie mam przez ethernet nigdy nie było problemu a w ps3 wifi i czasami sygnał był za słaby mimo że konsola stoi obok routera...
 

babcia99

Użytkownik
Użytkownik
To znaczy że masz router do d.... Jeżeli masz dobry sygnał z routera, to nie ma ani różnicy pingów, ani utraty pakietów. U mnie router stoi w drugim pokoju i nie muszę ciągać kabli, więc jest wygoda.
 

ukaszoczko1

Użytkownik
Użytkownik
aha dzieki :)
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Kablem lepiej bo przez Adapter wi-fi wzrastają troszkę pingi oraz może ci zrywać połączenie :p
 

schaolin360

Użytkownik
Użytkownik
A jak już mowa o podpinaniu się do internetu to mam takie pytanie
czy adapter wi-fi jest wbudowany tylko do slimów czy w innych wersjach też jest ??
Zamowiłem 2 dni temu xbox 360 arcade Jasper na allegro i ma wbudowaną pamięć to się zastanawiam czy może wi-fi też ma ^^
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie ma. "Fat'y" nie mają wbudowanej karty Wi-fi. Trzeba dokupować osobno

Chyba Adapter wifi=karta wifi=odbiornik wifi...............................................
 

mihcal5

Banned
@up chyba odbiornika wi-fi
 

Micky78

Użytkownik
Użytkownik
A jak już mowa o podpinaniu się do internetu to mam takie pytanie
czy adapter wi-fi jest wbudowany tylko do slimów czy w innych wersjach też jest ??
Zamowiłem 2 dni temu xbox 360 arcade Jasper na allegro i ma wbudowaną pamięć to się zastanawiam czy może wi-fi też ma ^^
Tylko Slim ma wifi resztę podłączacie przez kabel. Kabel zawsze lepszy :)
 

madb

Użytkownik
Użytkownik
To prawda że połączenie przez kabel jest wydajniejsze. Ale w przypadku xboxów grając przez wifi nie zauważysz różnicy....no chyba że podkradasz sygnał sąsiadowi z innego piętra :p Reszta leży w prędkości łącza jakie posiadasz.
 

schaolin360

Użytkownik
Użytkownik
Ok dzięki pytałem tylko z ciekawości bo kabel i tak mam ;D
 

piotrek95pl

Użytkownik
Użytkownik
niby przez kabel lepiej ale moja nonsola podlaczona przez wi-fi dziala dobrze , nigdy nie mialem problemow z poleczeniem, z pingami..itp
 

Do góry Bottom