BF3 Premium - pytanie

KajteQ

Świeżak
Świeżak
Czy jeśli kupię Premium do BF3 to czy będzie Premium dostępne tylko na koncie na którym to kupiłem, czy na wszystkich na danym X360? Pytanie stąd, ponieważ chcę kupić Premium na allegro, a tam chodzą konta po 30zł z których można pobrać od razu za darmo Premium do BF'a, więc mi się wydaję, że będzie Premium na wszystkich kontach. Jeśli to działa w inny sposób, proszę o wyjaśnienie w jaki. Od razu przepraszam za dział, ale mam jeszcze za mało postów aby pisać w innych działach. Link do aukcji: Battlefield 3 PREMIUM XBOX 360 (2629121165) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
P.S. Wiem, że tam jest napisane, że będzie dostępne na wszystkich kontach, ale chyba każdy wie jak ludzie potrafią oszukać dla pieniędzy.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
BF Premium jest przypisane do konsoli, więc działa na wszystkich kontach, kupowałem z bratem na spółkę ale nie konto tylko za MSP :) Z kontami to różnie bywa, jak nie przeniesiesz licencji to nie będzie chodziło na twoim koncie.
 

KajteQ

Świeżak
Świeżak
Dzięki, a wiesz może jak przenieść licencję? Sorka za głupie pytanie, ale jestem zielony w tych sprawach.
 

Do góry Bottom