BF4 players

memphisbleek

Użytkownik
Użytkownik
Witam serdecznie! Jak wszyscy doskonale wiemy w Battlefielda gra spore grono ludzi, ale na grubszą współpracę nie ma co liczyć, dlatego też powstaje ten temat. ;)

Mój nick: Oleczkov

Ostatnia edycja:

Ginterinho

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Zacna grupa.

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja gram jak mam czas, choć ostatnio sporadycznie, zraszam do gry osoby ogarnięte i grające zespołowo, jak ktoś ma k\d w okolicy 2.0 i mniej-więcej średnio plasuję się w górnych miejscach w tabeli wyników, to zapraszam do wspólnej gry! GT na xbl taki sam jak tu na forum

marlis93

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam Szukamy kilku graczy do stworzenia nowego klanu jeśli ktoś jest chętny to proszę o kontakt ze mną. Luźna zespołowa gra i rozmowy.
GT: MarLisu93PL

Potatoes

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam Szukamy kilku graczy do stworzenia nowego klanu jeśli ktoś jest chętny to proszę o kontakt ze mną. Luźna zespołowa gra i rozmowy.
GT: MarLisu93PL
Grupa już utworzona? Czy planujecie dołączyć do istniejacego plutonu?

marlis93

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Planujemy start nowego klanu. Chcemy położyć nacisk na komunikacje i dobrą zabawę.

Potatoes

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jeżeli zainteresowany to zapraszam do naszego plutonu. AGAT. Posiadamy własny serwer. Jeżeli chcesz dowiedzieć się wiecej co oznacza skrót AGAT szukaj w google.

Potatoes

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Gramy również dla dobrej zabawy i nikt od nikogo niczego nie wymaga.

marlis93

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
gracie na X360 czy XO

Potatoes

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
gracie na X360 czy XO
X/One

Bormon44PL

Świeżak
Świeżak
Witam,

Świeży na forum. Świeży jeśli chodzi o Xbox One. Do tej pory posiadacz konsol marki Playstation.
Chętnie dołączę do ekipy BF4.
Wiek 37
Nick Bormon44PL

Potatoes

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam,

Świeży na forum. Świeży jeśli chodzi o Xbox One. Do tej pory posiadacz konsol marki Playstation.
Wiek 37
Nick Bormon44PL
Witam,

Wiek 37
Nick Bormon44PL
Hej nie moge znalesc twojego nicku na battlelogu oraz xbox. Znajdz mnie lub pluton AGAT i wyslij prosbe o dodanie do plutonu. Dzieki

Potatoes

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Hej nie moge znalesc twojego nicku na battlelogu oraz xbox. Znajdz mnie lub pluton AGAT i wyslij prosbe o dodanie do plutonu. Dzieki
Sorki za tak pozno sie odzywam lecz dlugo nikt sie nie odzywal i nie wchodzilem na forum. Nie szkodzi ze grales na ps, nikt nie wymaga od ciebie duzych umiejetnosci. Zdobedziesz je z czasem ja my wszyscy. Zapraszam do plutonu i do uslyszenia. W plutonie wszyscy praktycznie po 30-stce wiec luzik. Bedzie dobra zabawa.

john21wall

Świeżak
Świeżak
o spoko to ja też się piszę

Loczkov88

Świeżak
Świeżak
Siema, też chętnie z kimś pogram w BF4, mój GT: Loczkov88

Ostatnia edycja:

kornelka84

Świeżak
Świeżak
;d

RozmoToby

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Czy grupy tutaj sa nadal aktualne ? Z checia bym sie przylaczyl do ekipy. Napiszcie na PW szukacie graczy. Mój nick: Rozmo

ArassPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Również z chęcią pogram z kimś w drużynie/ ekipie. Później oczywiście w BF1.
GT: xArassPL

robakov00

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nick :robakov00

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Antonella138

Świeżak
Świeżak
ANTEKpl

Do góry Bottom