• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

BF4 players

memphisbleek

Użytkownik
Użytkownik
Witam serdecznie! Jak wszyscy doskonale wiemy w Battlefielda gra spore grono ludzi, ale na grubszą współpracę nie ma co liczyć, dlatego też powstaje ten temat. ;)

Mój nick: Oleczkov

Ostatnia edycja:

Potatoes

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jeżeli zainteresowany to zapraszam do naszego plutonu. AGAT. Posiadamy własny serwer. Jeżeli chcesz dowiedzieć się wiecej co oznacza skrót AGAT szukaj w google.

Potatoes

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam,

Świeży na forum. Świeży jeśli chodzi o Xbox One. Do tej pory posiadacz konsol marki Playstation.
Chętnie dołączę do ekipy BF4.
Wiek 37
Nick Bormon44PL
Witam,

Świeży na forum. Świeży jeśli chodzi o Xbox One. Do tej pory posiadacz konsol marki Playstation.
Chętnie dołączę do ekipy BF4.
Wiek 37
Nick Bormon44PL
Hej nie moge znalesc twojego nicku na battlelogu oraz xbox. Znajdz mnie lub pluton AGAT i wyslij prosbe o dodanie do plutonu. Dzieki

Potatoes

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Hej nie moge znalesc twojego nicku na battlelogu oraz xbox. Znajdz mnie lub pluton AGAT i wyslij prosbe o dodanie do plutonu. Dzieki
Sorki za tak pozno sie odzywam lecz dlugo nikt sie nie odzywal i nie wchodzilem na forum. Nie szkodzi ze grales na ps, nikt nie wymaga od ciebie duzych umiejetnosci. Zdobedziesz je z czasem ja my wszyscy. Zapraszam do plutonu i do uslyszenia. W plutonie wszyscy praktycznie po 30-stce wiec luzik. Bedzie dobra zabawa.

Do góry