Białe słuchawki Xbox - opinie

Kuropatwa

Świeżak
Świeżak
Witam! Przymierzam się do zakupu słuchawek do swojej S’ki. Bardzo spodobały mi się białe słuchawki Xbox.
Chciałbym zapytać posiadaczy, czy może chwilowych użytkowników, jakie wrażenie na Was wywarły? Są warte swojej ceny (220 zł)?
W przyszłości chętnie bym je też używał do komputera.

Pozdrawiam

szangg

Użytkownik
Użytkownik
Mam takie słuchawki, o których piszesz tylko w kolorze czarnym. Jeśli chodzi o dźwięk to nie ma co narzekać, przynajmniej w moim przypadku bo nie mam żadnego porównania. Są również wygodne i nawet po paru godzinach nie bolą uszy ani głowa. Jeśli chodzi o wykonanie to słuchawek używam od jakichś 8 może 10 miesięcy i to 2 - 3 razy w tygodniu (czyli niezbyt często), a już na obiciach nauszników zaczął odchodzić od środka materiał, a pałąk (tak to się nazywa?) pękł przy zakładaniu słuchawek przez moją dziewczynę (być może za mocno rozchyliła):/
Reasumując: Drugich takich bym nie kupił za taką cenę. Jak masz możliwość kupić jakieś inne w przybliżonej lub nawet trochę wyższej cenie, to raczej nie ma co patrzeć w kierunku słuchawek od MS.

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Za 220 dostaniesz porządne słuchawki a nie jakieś popierdolki dedykowane.

wysłano z urządzenia mobilnego.

Ginterinho

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Podpisuje sie pod tym co wyżej. Pragnę dodac jeszcze ze wygląda się w nich jak pajac z Radomia no ale nie o to w tym chodzi.
Dołóż sobie 4 dychy i kup Afterglow lvl 5+.

Do góry Bottom