Bijące serce w statule radości

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Herki

Użytkownik
Użytkownik
http://www.youtube.com/watch?v=PQ0q1B4jZKo

Polecieliśmy tam z grzech1991 ale nie udała sie nam próba :D jutro lub pojutrze zrobie filmik jak dokładnie to wygląda i jak się tam dostać.
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Bijące serce w statule radości

Helikopter i w odpowiednim momencie, pod odpowiednim katem wyskoczyc. Nam z kumplami juz sie udalo, ale cos dlugo trzeba w to serce napieprzac, jezeli w ogole da sie je zniszczyc... my zrezygnowalismy i zrobilismy pod statua rozpierdol. ;)
 

Jaczomb

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Bijące serce w statule radości

Nie musisz nic nagrywac ;) http://www.youtube.com/watch?v=bl2-at2SXIc&feature=related
 

Herki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Bijące serce w statule radości

ale to nie ładnie wygląda :D :D ja zrobie lepsze :D :D
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Bijące serce w statule radości

z herki to sa takie jaja ze ja pod biurkiem sie turlam ;d

najgorzej to moment wyskoku opracowac on mowi juz i wyskakuje i jest kierowca a ja nadal lece... ale jako pasazer :D
 

Herki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Bijące serce w statule radości

to było raz :p
 

karol191

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Bijące serce w statule radości

Mi sie udalo za 2 razem wskoczycna gore ale te serce niewiem dlacczego budzi we mnie niesmak.
 

joka013

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Bijące serce w statule radości

wejść tam to nie problem, tylko czy to serce ma jakąś większą role w grze (np. jako obiekt do uśmiercenia :p ) bo ja wystrzelałem w nie prawie wszystkie bronie (a w każdej miałem prawie max amunicji) rzucałem granaty i przez przypadek udało mi sie ubić 2, albo 3 gołąbki które najwyrażniej były w środku. ale serce jak biło tak bije więc o co z nim chodzi?
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Bijące serce w statule radości

Moze to jest cos w stylu RB z Lineage 2 . Jak ktos gral to kuma o co kaman ;)
 

SnoopX360

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Bijące serce w statule radości

bylem, widzialem a na dodatek zrobilem foto ;)
 

Herki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Bijące serce w statule radości

joka013 napisał:
wejść tam to nie problem, tylko czy to serce ma jakąś większą role w grze (np. jako obiekt do uśmiercenia :p ) bo ja wystrzelałem w nie prawie wszystkie bronie (a w każdej miałem prawie max amunicji) rzucałem granaty i przez przypadek udało mi sie ubić 2, albo 3 gołąbki które najwyrażniej były w środku. ale serce jak biło tak bije więc o co z nim chodzi?
1. dwa ptaszki są nad sercem bazooka rozwalic trzba
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom