Bionic commando

kacprzak_Lca

Użytkownik
Użytkownik
Juz jest do sciągnięcia, gra juz ktos?? Ja sciągam ale będę miał dopiero za 4-5 dni. Warto sciągac?? Czekam na opinie
 

Shinnoq

Użytkownik
Użytkownik
Gdybyś zapytał czy warto kupić, to bym zrozumiał... Ale czy warto ściągać ? Lool...
 

zapchajdziura

Świeżak
Świeżak
Gdybyś zapytał czy warto kupić, to bym zrozumiał... Ale czy warto ściągać ? Lool...
Wiele to do tematu nie wniosłes.

Również czekam na jakies recenzje i pierwsze wrazenia z gry w singleplayer.
 

preza

Użytkownik
Użytkownik
powiem krótko , wciąga jak bagno . miód uszami płynie. dawno nie wyszła tak dobra gierka . trzeba na początku opanować technikę skakania na łapie a reszta to sama poezja. :) Grafika świetna , szczególnie dalsze levele ;)
 

falcon1984

Użytkownik
Użytkownik
Trochę chyba przesadzasz. Grafika owszem ładna, ale bez rewelacji. Grywalność dobra: fajny system strzelania, dobre skoki i chwytanie się bionic ręką :p Ogólnie gierka bardzo fajna, na pewno warto zassać :) Gralem co prawda niedużo, około 1h, ale wrażenia bardzo pozytywne
 

kstraczewski

Użytkownik
Użytkownik
jak widzę jak ktoś gra 2 tyg przed premierą w Commando i UFC to żałuję, że nie przerobiłem konsoli :/
 

trzepak

Użytkownik
Użytkownik
No to przerob i nie zaluj:D po problemie kolego
 

kstraczewski

Użytkownik
Użytkownik
to wcale nie jest takie proste jak ma się X od początku i dość pokaźną półeczkę z org, ale Bionic jest kuszący - pamiętam jak się w to cieło na NESie:)
 

ramalash

Użytkownik
Użytkownik
Jakoś ten Bionic Commando mało Capcomowski bardzo mocno zalatuje Lost Planet więc jak ktoś polubił LP to może śmiało grać.
 

kepaic

Użytkownik
Użytkownik
jak ma się X od początku i dość pokaźną półeczkę z org
Eee, jak tyle czasu wytrzymales to sie nie ma co teraz lamac :) Za kilkanascie dni bedzie premiera, trzymaj sie jasnej strony mocy!
 

kepaic

Użytkownik
Użytkownik
kstraczewski, jak tyle czasu wytrzymales to sie nie ma co teraz lamac :) Za kilkanascie dni bedzie premiera, trzymaj sie jasnej strony mocy!

Jakoś ten Bionic Commando mało Capcomowski bardzo mocno zalatuje Lost Planet
Hmm, przeciez Lost Planet tez bylo Capcomowskie :/
 

Raps

Użytkownik
Użytkownik
Jest w Bionic Commando split screen?

Po demie multiplayer nawet mam ochotę zagrać w Bionic'a nowego :>
 

kstraczewski

Użytkownik
Użytkownik
może ktoś tak jednym słowem odpowiedzieć na pytanie kupować czy nie:D? głównie to mi chodzi czy ta gra ma w sobie klimat tej oldschoolowej starej wersji, którą po dziś dzień ubóstwiam.
 

Pavel

Użytkownik
Użytkownik
może ktoś tak jednym słowem odpowiedzieć na pytanie kupować czy nie:D? głównie to mi chodzi czy ta gra ma w sobie klimat tej oldschoolowej starej wersji, którą po dziś dzień ubóstwiam.
Raczej gra nie jest za dobra Bionic Commando for Xbox 360 - GameRankings na X360 średnia z 3 recenzji wynosi 66.50% liczyłem że jednak gra będzie lepsza.
 

Zoraj

Użytkownik
Użytkownik
Kierujesz się recenzjami czy już grałeś?
 

ramalash

Użytkownik
Użytkownik
kstraczewski, jak tyle czasu wytrzymales to sie nie ma co teraz lamac :) Za kilkanascie dni bedzie premiera, trzymaj sie jasnej strony mocy!



Hmm, przeciez Lost Planet tez bylo Capcomowskie :/
Wiem dlatego porównałem Bionica do Lost Planet ;)
 

kstraczewski

Użytkownik
Użytkownik
a ja się zastanawiam czy kupić... :)
 

seba1415

Użytkownik
Użytkownik
Gra jest średnia, a oceny które dostaje należą jej się...
 

kstraczewski

Użytkownik
Użytkownik
to pewnie sobie daruję, za dużo ciekawych premier wychodzi;]
 

tomciopaluch

Banned
Użytkownik
gierka standardowy sredniak...sciagnac mozna ..mala strata ale wywalenie kasy na oryginal to bylaby duza strata..moje zdanie aczkolwiek napewno sa jacys maniacy co ta gre zaakceptuja;p.mi nie przypadla do gustu
 

Do góry Bottom