BioShock 2 opóźniony

Shadowriver

Użytkownik
Użytkownik
Dzisiaj same przesunięcia :|

Nie mam dziś zbyt wesołych wieści dla graczy. Najpierw dowiedzieliśmy się, że w Heavy Rain nie zagramy w tym roku, a teraz wszystko wskazuje na to, że podobny los czeka inny, potencjalny hit. BioShock 2 został przez Take-Two przesunięty na rok fiskalny 2010, który dla firmy zaczyna się w listopadzie tego roku. Pierwotnie gra miała się ukazać na początku listopada, ale skoro powiedziano "przyszły rok fiskalny", to pewnie nie znaczy to dwa tygodnie później. Take-Two twierdzi, że gra potrzebuje jeszcze czasu na dopieszczenie. Można to zrozumieć, ale firma stawia się pod ścianą. Żadna z ich oczekiwanych gier (poza ww. Mafia II i Max Payne 3, Red Dead Redemption) nie ukaże się w tym roku.
Źródło:polygamia
 

lovemyway

Użytkownik
Użytkownik
Ech tak się nakręciłem na tą grę a tu klops.. Mam nadzieję, że zdążą przed świętami :D
 

patryk878

Użytkownik
Użytkownik
Eeee wiedziałem, że coś będzie nie tak :/

No ale mam nadzieję, że inne tytuły zapewnią mi zabawę do czasu wyjścia BIOSZOKA2 :)
 

Mateo90

Użytkownik
Użytkownik
No szkoda ale mam jeszcze czas na przejście 1 części Bioshocka :)
Zazwyczaj takie opóźnianie za zwyczaj wychodzi na dobre grze:)
 

Angoleiro

Użytkownik
Użytkownik
No szkoda ale mam jeszcze czas na przejście 1 części Bioshocka :)
Zazwyczaj takie opóźnianie za zwyczaj wychodzi na dobre grze:)
Nie zawsze, w ten sposob rosnie hype na gre, a co jak sie okaze ze wyjdzie shyt? Ludzie beda zabijac, bo fanow BS jest mnostwo :D zobaczymy co z tego wyniknie.
 
S

sebool12

Guest
A czego wy się spodziewaliście ? Powiedzcie mi, która dobra była wydana w pierwszym podanym terminie premiery ? Bo ja nie znam żadnej ;]
 

Do góry Bottom