Bioshock-porownanie grafiki X360 vs. PS3.

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Jak w temacie.
http://gamevideos.1up.com/video/id/21388

Od 40 sec. prosze zwrocic uwage na napisy na szyladach reklamowych-na X360 tekstury sa wyrazniejsze(napis powyzej torow kolejowych-"Bella Mia")
Wiekszych roznic poza zmiana w jasnosci nie zauwazylem.

I tu rodzi sie pytanie-przez ponad rok czasu tylko tyle wyciągnęli z PS3?!
 

bartsic85

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Bioshoc-porownanie grafiki X360 vs. PS3.

Mój drogi muszę Cie uświadomić, że Bioshock ( nie Bioshoc ) rodzi się na PlayStation3 nie dlatego, aby powstała najładniejsza wersja tego tytułu ( choć prawdopodobnie PS3 będzie taką miało ), ale dlatego, żeby ta przełomowa gra trafiła do jak największej ilości graczy na całym świecie. Jeżeli już wypowiadasz się na temat grafiki to nie rób tego po oglądnięci filmików w necie, bo te nie mogą w 100% ukazać nam różnicy pomiędzy wersjami na różne platformy. Piszesz, że przez ponad rok czasu tylko tyle wyciągnęli z PS3... hmmm?? Mi się wydaje, że ten rok tworzenia tej wersji na konsolę SONY był poświęcony na stworzenie jak najwierniejszej kopii wersji na 360 i PC, ponieważ te były niemalże idealne.

Pozdrawiam :)
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Bioshoc-porownanie grafiki X360 vs. PS3.

Aaaa...to Ty Bartsic 85:)
Milo powitac fana z przeciwnego obozu.
Nie jestes wiernym fanem tego forum wiec chce Cie o czymś uświadomić.Moj drogi, Bioshock to dla mnie gra legenda,przypomina mi czasy Deus Ex i System Shock. Uwazam ze to maly skandal,ze przez prawie 1,5 roku tylko tyle dopracowano w formie grafiki(niektore tekstury wygladaja lepiej na PS3).Ta gra zasluguje na znacznie wiecej.Dla mnie oczywistym bylo,ze wersja na PS3 będzie najładniejsza(bo to dobrze rokowałoby Bischock 2 ),ale po tym co zobaczyłem widze ze postęp jest,ale bardzo mały.Możliwości UE3 engine (bo na nim ponoc powstaje kontynuacja)powoli sie wyczerpują,co zbyt dobrze nie rokuje przyszlym gra,bo jakby nie patrzeć to dosc popularny engine na next-genach.
Reasumując-Bioshock zasluguj na lepsza oprawę na PS3(nie dlatego ze jest na Ps3,ale dlatego ze jest Bioshock'iem).

P.S.Wybacz literowke w tytule.Na tamtej stronie jest werja filmiku w HD do pobrania-na jej podstawie ocenic mozna najlepiej różnice.
 

bartsic85

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Bioshock-porownanie grafiki X360 vs. PS3.

Tak to ja .... witam, witam :)

No co do Bioshock'a to wreszcie się w czymś zgadzamy ;], no ale zauważ, że wersja na PS3 nie była tworzona w czasie, kiedy tą grę otrzymała 360, nawet później jak wyszła na PC . Prace rozpoczęły się, dopiero jak gra przyjęła się dobrze na 2 platformach ( czyli czasu dużo tak naprawdę nie było ). Zauważ teraz, że ekipa 2K miała za zadanie stworzyć najładniejszą wersję tak zaawansowanej i oryginalnej gry na najtrudniejszy do opanowania sprzęcie tej generacji. Bez urazy, ale fan 360 lub PC, który widzi, że na konkurencyjną platformę wychodzi najlepsza wersja jednej z najwspanialszych gier w historii czepi się wszystkiego. Jak jest naprawdę i czy tą grę w takim czasie na taką platformę jaką jest PS3 można by zrobić jeszcze lepiej wiedzą tylko i wyłącznie programiści i twórcy z 2K i innych zaprzyjaźnionych firm, nie gracz, który jedynie co wie o tym tytule to to jak ją przejść i czy jest dobra.
 

mikepodolski

Świeżak
Świeżak
Odp: Bioshock-porownanie grafiki X360 vs. PS3.

no coż trudno sie z toba zgodzic

na necie od pewnego czasu pojawiały sie artykuły że bioshock od razu był pisany (pewnie częsciowo) na kilka platform bo exlucive na xboxa był czasowy (za to M$ zapłaciło pokazną sumkę) . W każdym razie mnie osobiscie wojna konsolowa męczy i czy macie lepszą grafe czy nie to naprawde takie ważne? gorsza na bank nie będzie wiec macie kolejną obowiązkową grę na ps3 no to tylko grac i podziwiac :)
 

bartsic85

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Bioshock-porownanie grafiki X360 vs. PS3.

Zgadzam się z Tobą. Przecież dokładnie o tym wcześniej pisałem.
 

mikepodolski

Świeżak
Świeżak
Odp: Bioshock-porownanie grafiki X360 vs. PS3.

bartsic85 napisał:
No co do Bioshock'a to wreszcie się w czymś zgadzamy ;], no ale zauważ, że wersja na PS3 nie była tworzona w czasie, kiedy tą grę otrzymała 360, nawet później jak wyszła na PC . Prace rozpoczęły się, dopiero jak gra przyjęła się dobrze na 2 platformach ( czyli czasu dużo tak naprawdę nie było ).
Może ja ciebie źle zrozumiałem ale z tego co tu pisałes twierdzisz że gra była robiona jakis czas po wesji na xbox i pc. Ja mam inne info że gra była robiona na 3 platformy od samego początku bo taki był ich plan że gdy tylko exclusive x360 sie skonczy to wyjdzie wesja ps3. Wydaje mi sie że taki plan ułożyli sobie dawno a jak bioshock było najlepszą grą e3 (czy innych targów nie pamiętam dokładnie) to wtedy mieli 100% pewnosci że warto (bo czy dobre i nietuzinkowe gry sie starzeją??) pozdrawiam
 

bartsic85

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Bioshock-porownanie grafiki X360 vs. PS3.

Czyli wyczytaliśmy różne informacje..., ale tak na zdrowy chłopski rozum to gdyby ta gra była robiona na 3 platformy równocześnie to nie czekalibyśmy ponad rok na wersję PS3....a exclusive na 360 raczej skończył się z premiera na PC czyli "long time ago" ;] Czyli dla mnie jest tu jasne, że wersja na PS3 nie mogła iść "w parze" ver. na PC i 360.
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Bioshock-porownanie grafiki X360 vs. PS3.

Microsoft mial wykupiony exclusive na wersje konsolowe.
Rynek gier PC nie stanowi żadnej konkurencji dla konsol wiec umowa na eksclusive nie opiewała na wersje PC.Tu developer mial pełną dowolność jesli chodzi o wydanie gry.
 

FallOuT

Świeżak
Świeżak
Odp: Bioshock-porownanie grafiki X360 vs. PS3.

weźcie wszyscy kupcie sobie po kartonie melisy w Makro i będzie po sprawie,
Powiem tak,
Bioshock będzie jednym z najlepszych tytułów nie ważne czy na X360, czy na PieCa, czy na PS3

Chcecie porównywać proszę bardzo,

GTA IV - Xbox 360 vs Play Station 3 -
po obejrzeniu filmików porównujących (a takie na YT są i to w "high quality")
sądze iż grafika jest lepsza na Xboxa, a o ile dobrze pamiętam wychodziły tak samo,

Po obejrzeniu kilku razy, można potwierdzić, iż w wersji na ps3 jest widoczny Blur,
oraz iż wersja na Xboxa jest jaśniejsza, na PS3 jest nieco ciemniej, niektórym się to spodoba
niektórym nie, kwestia gustu...
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Bioshock-porownanie grafiki X360 vs. PS3.

FallOuT napisał:
Bioshock będzie jednym z najlepszych tytułów
Nie bedzie, tylko jest. A to, ze po roku wychodzi na PS3 to juz inna sprawa. Tagra stala sie hiem na x'a, mniej na PC.
 

Do góry Bottom