• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

BioShock

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
#1
Gierka wciąga. Jest bardzo dopracowana i jest to typowy Action FPP. Jak dla mnie jedna z niewielu gier które mnie wciągnęły na kilka godzin dziennie, a to rzadko się zdarza. Fabuła jest bardzo ciekawa i klimat niesamowity. Kilka razy się zaciąłem ale wystarczy trochę pokombinować i rusza się dalej. Osobiście polecam! Więcej info
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.
. Moja ocena 9/10.
 

Fajera

Świeżak
Świeżak
#2
Odp: BioShock

Narazie grałem tylko w demko na PC ale jak tylko cena na X360 będzie przystępna zakupuje.Klimat kładzie na łopatki.Ta gierka to poprostu rarytas.Polecam!!!!!!!
 


damian8p

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
#7
Odp: BioShock

Gierka super, grałem już w to na Xboxa 360 i powiem wam że to może być HIT ma coś z horroru klimat gry niesamowity zapalające się światła jak z filmu. No i moc lewej ręki to jest coś niesamowitego! Moja ocena 9,5/10 :)
 
ReGGie

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
#17
Odp: BioShock

Bioshock fajnie wygląda ale niestety nie pogram sobie ani na PC a tym bardziej na x360 bo nie mam konsoli tylko kumpel a nie będe mu sie na chatę zwalał (chociaż mógłbym)
 

Bl1zZ

Użytkownik
Użytkownik
#19
Odp: BioShock

xziomx napisał:
To se zakup XboX'a 360 bo według mnie lepiej kupić go niż nowego PC.
Po pierwsze 'sobie', a po drugie... moze chlopak nie ma funduszy? Jakby nie bylo 360 to nie wydatek rzedu piwa czy fajek... wiec prosze bez takich.
A na marginesie, on chyba dobrze wie, ze lepiej zainwestowac w Xboxa niz najlepszego PC
 


Do góry