Biurko i konsola

furman11

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam pytanie czy w tym miejscu gdzie pokazują szczałki na tej dolnej półce może stać XBOX 360 czy nie będzie mu tam za gorąco??

piotr5001

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Biurko i konsola

Spoko u mnie xbox leży na kompie i jest ok zero przegrzewania bo wymieniłem chłodzenie na talismoon <czerwone>

S_X

Użytkownik
Użytkownik

furman11 napisał:
Witam mam pytanie czy w tym miejscu gdzie pokazują szczałki na tej dolnej półce może stać XBOX 360 czy nie będzie mu tam za gorąco??
ja bym zostawil to miejsce na nogi :)

furman11

Użytkownik
Użytkownik

Ja tak wysoko nóg nie bede trzymał to bym musiał siedzieć z 1 metr od biurka ;D

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik

ja siedzie właśnie około metra od monitora pisząc ten post :D on ale znowu na 22" nie trzeba tak blisko siedziec ;p więc dla mnie biurko było by idealne (na nogi) :D

aha no i nie zapomnij podłożyc jakieś podstawki na rogach przy xboxie (nie ważne w jakiej będzie pozycji) dzięki podstawką nie będzie aż tak wielkiego ryzyka przegrzania się ;) mi xbox co dziennie śmiga po 10 godzin .... ale dzieki podstawką z kasety nic się nie grzeje ... (fotki podstawki i mojego xboxa są gdzieś tu na forum :p )

pozdr.

Majkel1988

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Korzystając z istniejącego tematu chciałbym spytać czy mój xbox może stać w miejscu jak na zdjęciach ?
Zasadniczo ma trochę miejsca nad sobą, po bokach i za sobą też. Ogólnie po3 godz pykania np w wieśka konsola przy wiatraczku jest dość ciepła (nie wiem czy to naturalne) no i półka nad konsolką też troszkę (mało) ale zawsze jest ciepła od wypuszczanego powietrza.
Jak sądzicie ?

ad1

Użytkownik
Użytkownik
Sie nie przejmuj tylko graj

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk

Rafał Jakuć

Użytkownik
Użytkownik
popieram pana wyżej... to slimka :D Tutaj nie ma stracha jak przy xenonach czy falconach :D

Majkel1988

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No konsolkę mam niecały miesiąc więc jest to pewne "przewrażliwienie" :)
Dzięki Panowie za szybką odpowiedź ;)

Do góry Bottom