Black Ops 2 zmiana statusu logowania

piotrekali

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witam od jakiegoś czasu mam problem z blak ops 2 ,mianowicie jak gram w multi wyskakuje mi komunikat zmiana statusu logowania odłączono od usługi xbox live. Po wyjściu do interfejsu konsola automatycznie się loguje do live.Czasami jest to tak nasilone,że mnie rozłącza co 10 minut. Chciałbym się dowiedzieć czy u innych również występuje taki problem ? Zaznaczę że konsola podpięta kabelkiem i od strony sieci wszystko ok.
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Przenoszę do działu XboxLive
 

piotrekali

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
up:distrust:
 

4Fun

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Black Ops 2 zmiana statusu logowania

Jaki usługodawca? Prędkość?

ZaTapatalkOwane z Samsung Galaxy Y
 

mlont

Użytkownik
Użytkownik
Oryginał? Jeśli nie masz odpowiedź, ode mnie znajomi z przeróbkami mają a taki problem
 

piotrekali

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jaki usługodawca? Prędkość?

ZaTapatalkOwane z Samsung Galaxy Y
Usługodawca Toya net 16 mb,s

Oryginał? Jeśli nie masz odpowiedź, ode mnie znajomi z przeróbkami mają a taki problem
Tak gra jest oryginalna, konsola nie przerobiona
 

BiohazardBMW

Świeżak
Świeżak
Witam nie martw się nie tylko Ty tak masz ostatnio nasz kochany live nawala takie komunikaty i zrywanie połączenia to norma od pewnego czasu.
 

piotrekali

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witam nie martw się nie tylko Ty tak masz ostatnio nasz kochany live nawala takie komunikaty i zrywanie połączenia to norma od pewnego czasu.
Dzięki za info ja mam tak od miesiąca :grumpy:
 

piotrekali

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
odświeżam
 

akwarium25

Banned
wina może być serwerów przeciążony lub u ciebie pingi są za wysokie i cie wywala. I xbox live czasami zrywa połączenia jakieś problemy zapewne.
 

piotrekali

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
wina może być serwerów przeciążony lub u ciebie pingi są za wysokie i cie wywala. I xbox live czasami zrywa połączenia jakieś problemy zapewne
to że serwery przeciążone to możliwe, a ping u mnie raczej dobry do Londynu z centrum Polski na poziomie 45ms.
 

akwarium25

Banned
raczej bym na serwery stawiam xbox live jak zerwie raz w ciągu dnia to jest dobrze połączenie.
 

Do góry Bottom