blad 0001 12v zasilanie POMOCY!

marys277

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
witam mam rroda w swojej konsoli po odczytaniu bledu jest to blad 0001 wiec chodzi o zasilanie niewiem jak mam to naprawic lub jak sprawdzic co mam naprawic prosze o pomoc !
 

boby2pc

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
wymienić zasilacz. jak nie pomoże to oddać do serwisu jak konsola jasper lub slim. starsze wyrzucić do śmietnika
 

marys277

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
jest to xbox kumpla i chcialem go naprawic probowalem wszystich pomyslow i nic jest to wersja z 2006 09 09 czyli jest to premium..wiec nie warto tego dawac do serwisu ?patrzalem inny zasilacz i to samo wiatraki sie niekreca jak wlaczam xboxa to dioda na zasilaczu na chwile zmienia sie na czerwony i z powrotem za pomaranczowy.
 

RuNNerka

Banned
Użytkownik
jest to xbox kumpla i chcialem go naprawic probowalem wszystich pomyslow i nic jest to wersja z 2006 09 09 czyli jest to premium..wiec nie warto tego dawac do serwisu ?patrzalem inny zasilacz i to samo wiatraki sie niekreca jak wlaczam xboxa to dioda na zasilaczu na chwile zmienia sie na czerwony i z powrotem za pomaranczowy.
W pierwszej kolejności sprawdzić mosfety.

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk
 

marys277

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
a jak mam to zrobic ?? bo szukalem ale niemoge sie doczytac.
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
miernik w dłoń i sprawdzić tranzystory
 

marys277

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak


chodzi o te 2 ?
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
wszystkie
 

marys277

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
wszystkie z calej plyty ?
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Dokładnie, wszystkie tranzystory, stabilizatory i kondensatory elektrolityczne. Jak wszystko ok to dalsza naprawa nieoplacalna.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

marys277

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
niedlugo zmierze i powiem co mi powychodzilo
 

marys277

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
wiec tak jest bardzo dziwne jak mierze te tranzystory to jest niby spiecie z tego co mierzylem w 2 tranzystorach bylo ze maja 5 V 1A z zasilacza wychodzi 5V 1A czy tak ma byc o co chodzi z tym spieciem ?
 

maniok11

Użytkownik
Użytkownik
sorki za odkopanie.

jakie wskazania powinien pokazywać miernik podczas sprawdzania mosfetów ?
 

boby2pc

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
kilka omów jak bramka naładowana i >500 omów jak rozładowana
 

Do góry Bottom