błąd 0011 przy włączaniu konsoli

plutap

Użytkownik
Użytkownik
Witam! Mam taki problem: po włączeniu konsoli wentylatory zaczynają pracować bardzo głośno, pojawiają się 2 diody i błąd 0011(przegrzanie CPU), konsola się po chwili wyłącza. Cały "proces" nie trwa długo, ok pół minuty. Na ostudzonej konsoli robi się to samo. Próbowałem rozkręcić konsole i na radiatory CPU i GPU ustawiłem wentylator ale to nic nie daje. Dodam że gdy odepnę kabel component od konsoli, świecą się 4 diody ale wentylatory pracują normalnie. Po ok10 min radiator GPU jest gorący a CPU letni. Proszę o pomoc

P

Piri001

Guest
Odp: błąd 0011 przy włączaniu konsoli

Zle dopiete Xclampy , po prostu za slabo albo za mocno . To standards jak zle to zapniesz xclampy . Zobacz czy wszystkie konce wskoczyly na wszystkie glowki od radiatora i czy przypadkiem ich nie wygioles

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik

mam pytanie odnosnie tych kułek złoto białych gdzie trzeba je wsadzic? Bo wyleciały mi a sporo ich jest

aha i wiatraczek włacza mi sie tylko na chwile a potem wyłacz co robić odpiszcie szybko błagam :'( :'(

Edit// przeo_91 nie pisz posta pod postem!

P

Piri001

Guest

tymon16 napisał:
mam pytanie odnosnie tych kułek złoto białych gdzie trzeba je wsadzic? Bo wyleciały mi a sporo ich jest

aha i wiatraczek włacza mi sie tylko na chwile a potem wyłacz co robić odpiszcie szybko błagam :'( :'(
Jakie zloto-biale kolka ?

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik

złoto srebne taki kółka ale to już mnie mało obchodzi mam pytanie odnosnie błedu 0001 taki teraz mam o co chodzi pomózcie błagam

P

Piri001

Guest

tymon16 napisał:
złoto srebne taki kółka ale to już mnie mało obchodzi mam pytanie odnosnie błedu 0001 taki teraz mam o co chodzi pomózcie błagam
Juz ci napisalem , ze za blad odpowiedzialne jest napiecie , a co za tym idzie , moze byc zasilacz do wymiany .

Czy ty urwales te kolka owiniete miedzia?

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik

raczej nie te ale mam pytanie czy na płycie głownej gdziekolwiek są jakies kółeczka takie nieduze i jest ich bardzo dużo?

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik

Jakbyś dokładnie sprecyzował jak one wyglądają... A jeśli ci chodzi o te tranzystory owinięte drutem miedzianym i je masz w ręku to powiem jedno:
Kup nową konsolę :p

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik

nie nie nie o te !!!!! cos mi sie zdaje ze te kółeczka o których mówie to musiał wsadzic poprzedni uzytkownik tej konsoli bo nigdzie indziej w xboxie tego niewidziałem

P

Piri001

Guest

Pokaz czego ci brakuje

P

przeo_91

Guest

Może chodzi o kulki PB? Te pod GPU i CPU takie malutkie?

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik

To te kółka

P

Piri001

Guest

Dziwne , Xbox nie ma normalnie takich kolek . Sa to podkladki

Edit : Po małych przemysleniach mam pytanie : Czu twoj Xbox byl w serwisie na RODa?

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik

Ja go niedawałem ale ten koles pewnie tak.Aha teraz poskładałem go i wentylator uruchamia sie tylko na chwile i gasnie no i ten rod 0001

P

Piri001

Guest

Juz wiem po co sa te kuleczka . Jak masz xclampy to podloz te podkladki , tak aby byl wiekszy docisk . I powkladaj je rownomiernie i z dwoch stron . Zobacz czy dziala

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik

Piri001 napisał:
Juz wiem po co sa te kuleczka . Jak masz xclampy to podloz te podkladki , tak aby byl wiekszy docisk . I powkladaj je rownomiernie i z dwoch stron . Zobacz czy dziala
Ale co to bedzie miec wspólnego z moim kodem 0001 nadodatek jak załozyłem obudowe to jzu wogóle wentylator niedziała

Do góry Bottom