Błąd: 3ROD error 0102 - naprawa (Eraser Mod Fix)

exbox146

Użytkownik
Użytkownik
4 warstwy posklejane taśmą dwu stroną lub kropelką to się nie rozkleją ale do kości ram taśmą. Pastę termoprzewodzącą zmienia się pod procesorem cpu i pod katą graficzną gpu.
‪Xbox 360 - naprawa RRod przez zmienienie pasty na GPU I CPU‬‏ - YouTube
to sposób na ram.http://www.youtube.com/watch?v=asTDsKLVexA
 

lukaszw293

Świeżak
Świeżak
Mam glupie pytanie... czy jesli docisniemy recznie te pamieci i wlaczymy konsole rozkrecona to w ten sposob sprawdzimy czy wlasnie pamieci sie rozlutowaly?? Wydaje sie proste, ale czy ten test pomoze wykryc gdzie sa zimne luty??
 

exbox146

Użytkownik
Użytkownik
Niby tak tylko najczesciej pamiec ram sypie sie w dolnej czesci plyty głównej, jak nie boisz sie porazenia prądu to smiało
 

lukaszw293

Świeżak
Świeżak
Tam sa 4 kostki... wiec te 2 na dole?? a poza tym mozna docisnac gpu i tak sprawdzic czy dobre luty beda trzymac go sztywno??
 

exbox146

Użytkownik
Użytkownik
4 na dole i 4 na górze,gpu i tak nawet z zimnym lutem stoi sztywno tylko radiator się chybocze bo nie jest skręcony na sztywno tylko na xclampach. rozbierzesz zobaczysz .
 

lukaszw293

Świeżak
Świeżak
Rozbieralem go juz ze 4 razy z nadzieja ze naprawie... dociskalem i nic nie dalo... ale wlaczylem konsole bez chlodzenia zeby sie wszystko podtopilo (jakies 5 min) i chodzila przez 15 mon okolo... badzmy szczerzy... tylko reballing pomoze... tyle ze nie wiem co sie bardziej oplaca... dac do serwisu za 130 zl czy kupic stacje lutujaca w tej samej cenie...
 

lukaszw293

Świeżak
Świeżak
a tak wgl to chce ktos x'a z rrodem?? 300 zl. chetnie sprzedam i kupie slima...
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Jak wersja z hdmi to.dam ci 150zl. Lecz naped sprawny zasilacz

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk
 

lukaszw293

Świeżak
Świeżak
sprzedam xbox 360 arcade rrod 0102... 150 zl za konsole kanel zasilajacy i sluchawki
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witam.

Szukam magika który naprawiłby mi konsole z 09/2006 RROD : status 0003. Konsola już raz była w naprawie, chodziła prawie 2 lata i padła.
 

shannond

Banned
:p Good.
 

melanrz

Świeżak
Świeżak
Czesc.Ja naprawiam x-a guma z dentki przebitej od wulkanizatora,komus tez juz naprawilem i chula najstarsza juz rok bez dodykania niczego ,nawet xclamp fix z ta guma to najlepsza opcja ,daje 2 kadraciki pod cpu i gpu od strony metalowej obudowy sciskam max aby powstal error 0020 czyli sciezki nie lacza,czyli naprezam plyte do maxa,guma amortyzuje ja by nie pekla,oczywiscie na cpu i gpu oprucz pasty jest tez termopad po bokach by byl rowny docisk,kilka razy 2 ledy czyli overheat i konsola jak nowa.Przy nastepnej naprawie zapodam zdjecia.Dodam ze guma ta sie nie kruszy jest twarda i wytrzymala bo pojazd jezdzacy na niej musi byc gotowy na zimno i na gorac,tak do tego doszedlem.Polecam.
 

Johny8564

Użytkownik
Użytkownik
Działa moze to jak konsola w pozycji stojącej wywala 2 czerwone diody? (prawdopodobnie zimne luty)
 

Do góry Bottom