błąd aktualizacji 3F45-3F4A-2800-0F00-C000-0034

mario1500

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
Potrzebuję waszej pomocy. Szukałem już wszędzie ale nie znalazłem nigdzie błędu z tym numerem. Kumpel przyniósł mi Xbox 360 Phat (Falcon) z takim błędem aktualizacji 3F45-3F4A-2800-0F00-C000-0034.
Wgrałem OFW i zacząłem próbować wgrywać aktualizację z pena od wersji 13146 do najnowszej i niestety nic z tego. Dalej występuje ten błąd i pojawia się on zaraz po intro xbox'a.
W konsoli jest napęd liteon 74850c, nie mam pojęcia jakie było ostatnie FW, aktualizację uruchomiła gra NBA 2K14.
 

_-=JOGGI=-_

Banned
Xbox One
Użytkownik
PSforum.pl
https://support.xbox.com/en-US/xbox-360/system/software-update-errors

Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka
 

mario1500

Użytkownik
Użytkownik
już to przeglądałem i nie ma tu tego kodu błędu :(
 

_-=JOGGI=-_

Banned
Xbox One
Użytkownik
PSforum.pl
A zobacz jeszcze ten poradnik... http://xboxscene.pl/aktualnosci/konsola-sie-zawiesila-podczas-aktualizacji-i-pokazuje-kod-bledu/

Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka
 

mario1500

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki za przydatne linki.
Teraz nie mogę sprawdzić bo siedzę w robocie ale po 15 na pewno sprawdzę czy próbowałem tego dasha (bo według kalkulatora jest to 2.0.16202.0)
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
To typowy błąd przy aktualizacji konsoli...
Skoro jesteś pewien że wystąpił przy aktualizacji z gry NBA 2k14 to albo dowiedz się jaki numer aktualizacji siedzi w tej grze, albo zdobądź tą grę, zgraj na dysk kompa, rozpakuj ISO i wyciągnij plik aktualizacji ($systemupdate).
Chyba że napęd zamieniony np. z Benqu na LiteOn - ale skoro wgrywałeś OFW to zapewne zauważył byś że firmware miał spoff'a.
 

mario1500

Użytkownik
Użytkownik
dobra zrobione
dzięki za pomoc joggi26 za ten link do kalkulatora HEX. Nie obyło się jednak bez problemów: aktualizacji z pena nie chciał zrobić, nagrałem na płytę i nie czytał, po zrobieniu kalibracji lasera udało się dokończyć aktualizację z płyty.
Nie mam pojęcia czemu nie chciało ruszyć z pendriva.
 

_-=JOGGI=-_

Banned
Xbox One
Użytkownik
PSforum.pl
Czasem wystarczy zmiana pena:)nie na wszystkich idzie zrobić aktualizacjie, bynajmniej u mnie tak było...

Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka
 

mario1500

Użytkownik
Użytkownik
Próbowałem na trzech różnych pendkach i bez rezultatu, gdzieś na forum znalazłem wypowiedź jednego z forumowiczów, że u niego aktualizacja poszła dopiero z płyty - tak też było w tym przypadku.

Dziękuję wszystkim zainteresowanym.
Temat do zamknięcia.
 

Do góry Bottom