Błąd E66 przy wgrywaniu dasha. Prośba o pomoc.

TxC

Użytkownik
Użytkownik
Witam,

Mam taki problem z moją konsolą. Otóż jakiś ponad rok temu zakupiłem używkę z 2006 roku. Wszystko, fajnie, działa, śmiga… Pod koniec tamtego roku oddałem do przeróbki zdaje się na lt 3.0. Ok, weszło. Po jakimś czasie chciałem wgrać nowego dasha, ale się nie dało, wywalało jakiś błąd, nie pamiętam już jaki, ale chyba e66(co jest głównym problemem, ale o tym za chwilę). Jakoś w tym samym czasie kupiłem sobie xkey’a i oddałem od razu do zrobienia. Po zamontowaniu xkey’a nie mogłem wgrać nadal nowego dasha (e66). Oddałem znowu. Kilka dni główkowania Pana serwismana, nie wie o co chodzi. Zapewnia, że napęd jest ok, nie był wymieniany, podmieniany itp (Samsung tsh-943) Po kilku dniach zrobił. Mówił coś chyba o jakiejś pamięci, ale nie znam się zbytnio o co chodziło. Zawinałem konsolę pograłem jakiś czas i konsola leżała od jakiegoś stycznia do dziś nieużywana. Wypadłem trochę z obiegu z niusami, dashami, haczykami od M$ itp. Chciałem wrzucić nowego dasha i pograć w coś nowego, ale niestety dalej wywala błąd E66. Mam więc pytanie do mądrych głów. Co może być przyczyną i ewentualnie jakie rozwiązania tego problemu? Dodam, że serwisant mówił, że napęd jest w porządku, nie był wymieniany itp. Nie chcę już oddawać konsoli do tej samej osoby, bo uważam, że… nie ma to sensu, mało odpowiedzialna osoba, w ciągłym chaosie. Aktualnie mam wgrany dash: 13604. Może na forum znajdę jakiegoś serwismana, który w rozsądnej cenie rozwiąże mój problem z aktualizacjami raz na zawsze, ewentualnie coś podpowiedzieć/poradzić ;)


Pozdrawiam.

PS. Niestety nie mam 20 postow, zeby zalozyc temat w "glownym" dziale, wiec mam nadzieje, ze moj temat nie umrze szybką śmiercią :(
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Odp: Błąd E66 przy wgrywaniu dasha. Prośba o pomoc.

Pytanie czy niemasz jtag? 13604 to soft po update wiec dziwne, ze wywala ci taki blad. Jedyne co przychodzi do glowy i mozliwe rozwiazanie to sprawdzic firmware napedu. Jesli bedzie ok to, zostaje zrobic rgh lecz rozumiem, ze to konsoa bez hdmi? Podaj date produkcji

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

TxC

Użytkownik
Użytkownik
Pisałem, że konsola z 2006. Bez HDMI. Z tego co przekazal mi poprzdni wlasciciel, to plyta glowna wymieniona na Opus'a. Nie mam jtag'a. Mam zamontowanego xkey'a. Serwisant, sprawdal firmare, bawil się nimi, ale mówił, że to nie była przyczyna. Z tego co pamiętam, mówił coś o jakiejś pamięci...

EDIT: Sprawdzilem gniazdo zasilania i wychodzi na to, że to... najstarszy xenon... Już się pogubiłem, myślałem ze to Opus.
 

TigraTeam

Banned
Pisałem, że konsola z 2006. Bez HDMI. Z tego co przekazal mi poprzdni wlasciciel, to plyta glowna wymieniona na Opus'a. Nie mam jtag'a. Mam zamontowanego xkey'a. Serwisant, sprawdal firmare, bawil się nimi, ale mówił, że to nie była przyczyna. Z tego co pamiętam, mówił coś o jakiejś pamięci...

EDIT: Sprawdzilem gniazdo zasilania i wychodzi na to, że to... najstarszy xenon... Już się pogubiłem, myślałem ze to Opus.
Ja bym w to nie inwestowal,lepiej sprzedac puki dziala,i kupic jaspera albo slima
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Odp: Błąd E66 przy wgrywaniu dasha. Prośba o pomoc.

Ja bym w to nie inwestowal,lepiej sprzedac puki dziala,i kupic jaspera albo slima
Zgadzam sie z toba w 100%

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

marjooo

Użytkownik
Użytkownik
Próbowałeś aktualizować dasha z pendriva na "włączonym" lub "wyłączonym" xkey'u ?
 

TxC

Użytkownik
Użytkownik
Tak, próbowałem.

Panowie, no, ale ile mógłbym wziąć za tą konsolę nawet razem z xkeyem (ten z pierwszej produkcji, z microusb). Dodam, że konsola jest raczej rozebrana, a obudowa nie jest w najlepszym stanie, bez dysku ;)

Ktoś z forum zaoferował mi już pomoc, myślę, że całkiem przyzwoita oferta. Zbyt wiele nie gram, ale jestem świadomy tego, że ta konsola ma już swoje lata i może paść, chociaż swoje już przeszła i o dziwo śmiga.
 

TigraTeam

Banned
Tak, próbowałem.

Panowie, no, ale ile mógłbym wziąć za tą konsolę nawet razem z xkeyem (ten z pierwszej produkcji, z microusb). Dodam, że konsola jest raczej rozebrana, a obudowa nie jest w najlepszym stanie, bez dysku ;)

Ktoś z forum zaoferował mi już pomoc, myślę, że całkiem przyzwoita oferta. Zbyt wiele nie gram, ale jestem świadomy tego, że ta konsola ma już swoje lata i może paść, chociaż swoje już przeszła i o dziwo śmiga.
200zl max
 

TxC

Użytkownik
Użytkownik
Za 200zl(bez xkeya) to bym puscil. ale nie wiem czy będę miał ochotę szukać chętnego. Tak jak mówiłem, konsola jest rozebrana, a jej obudowa nie jest w najlepszym stanie(brakuje kilku srubek itp, itd) :) Pierwszy lepszy potencjalny nabywca xboxa raczej by się nią nie zainteresował. Co innego osoby "ogarnięte" w temacie konsol.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Odp: Błąd E66 przy wgrywaniu dasha. Prośba o pomoc.

Za 200zl(bez xkeya) to bym puscil. ale nie wiem czy będę miał ochotę szukać chętnego. Tak jak mówiłem, konsola jest rozebrana, a jej obudowa nie jest w najlepszym stanie(brakuje kilku srubek itp, itd) :) Pierwszy lepszy potencjalny nabywca xboxa raczej by się nią nie zainteresował. Co innego osoby "ogarnięte" w temacie konsol.
Ogarnietą osoba nie schylila by sie po nia,nawet jakby na ulicy leżała hehe. Nie,ma co ukrywać to stary zlom:p warty tyle co nic.

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

RuNNerka

Banned
Użytkownik
Odp: Błąd E66 przy wgrywaniu dasha. Prośba o pomoc.

Ogarnietą osoba nie schylila by sie po nia,nawet jakby na ulicy leżała hehe. Nie,ma co ukrywać to stary zlom:p warty tyle co nic.

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
Do tego zdekompletowany.

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk
 

Do góry Bottom