Błąd E74 pomocy!

BioShocK

Użytkownik
Użytkownik
No i stało się mam błąd E74 jakieś rady skorzystać z pomocy youtuba czy te sposoby działają nie zepsuje w ten sposób konsoli tu znalazłem taki poradnik czy on jest skuteczny : YouTube - Xbox 360 E74 Error Easy Fixto jak mam kombinować dam czy serwis doradźcie coś bo nie wiem co robić !
 

Shogopl

Świeżak
Świeżak
Cześć!
Z własnego doświadczenia wiem że lepiej nie kombinować "domowymi" sposobami lepiej oddaj na gwarancję a jeżeli takowej brak to do jakiegoś porządnego serwisu !
Ja dałem do Juchego i ci go polecam,konsolka służyła mi jeszcze ponad rok potem padła i zakupiłem nową

Dzięki i Pozdrawiam !
 

BioShocK

Użytkownik
Użytkownik
a jakieś inne rady?
 

Rurek

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem czy uznasz tą radę za pomocną ale są tylko dwa 100% rozwiązania:
1)Sprzedać konsole kupić jaspera (nie słyszałem o awarii tej wersji)
2)wymienić płytę główną na jaspera (koszt 200zł na allegro+ 6mies gwarancji)

Odradzam naprawy bo zazwyczaj działają od tygodnia do max 1go roku.
 

BioShocK

Użytkownik
Użytkownik
no ale nie ma tagie sposobu żeby działała mi np 3-4lata niechce zaś kasy w błoto wywalać
 

Rurek

Użytkownik
Użytkownik
no ale nie ma tagie sposobu żeby działała mi np 3-4lata niechce zaś kasy w błoto wywalać
Nie ma pewności ,że nowy jasper tyle podziała. Po naprawie 0,5 roku to świetny wynik. Ale 200zł za płytę główną jasper to duża szansa na kilka lat bezproblemowych.
 

lilulu22

Banned
Nie naprawiaj jej bo to będzie wywalenie kasy.
Albo napraw domowym sposobem i sprzedaj na allegro , nic innego ci nikt nie poradzi X to chyba najbardziej awaryjna konsola a po naprawie i tak padnie to kwestja tygodni lub kilku miesiecy
 

Rurek

Użytkownik
Użytkownik
Nie naprawiaj jej bo to będzie wywalenie kasy.
Albo napraw domowym sposobem i sprzedaj na allegro , nic innego ci nikt nie poradzi X to chyba najbardziej awaryjna konsola a po naprawie i tak padnie to kwestja tygodni lub kilku miesiecy
Ostro uczciwy jesteś kolego. A powiedz czym różni się nowa konsola za 650zł od wymiany płyty głównej za 200zł pod względem awaryjności. tylko ch(...) sprzedał by na allegro jako sprawną.
 

krzych94

Użytkownik
Użytkownik
Ja miałem takie szczęście, że kupiłem używaną konsolę na allegro. Pochodziła 2 tygodnie i złapała RROD-a. Jak się później okazało, konsola miała zrobionego x-clampa.
 

Do góry Bottom