Błąd E74, wskazówki.

Bednaros

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Przed chwilą kiedy włączyłem swojego xboxa pojawiła się jedna czerwona dioda i napis na telewizorze ERROR E74. Konsola pod koniec listopada 2008 roku miała RROD'a. Wtedy wysłałem xboxa do Juchego i przed Bożym Narodzeniem mogłem dalej cieszyć się moim xboxem. Cóż.... mineły trzy miesiące i pojawiła się nowa usterka. Pytanie teraz co robić? Zastanawiam się nad ponownym wysłaniem konsoli do serwisu w trzech wersjach:
1. Naprawa błędu E74
2. Wymiana płyty głównej na nową ( być może będzie to już Jasper )
3. Oddanie jej kurierowi z microsoftu aby oni zajęli się moim xboxem ( zaznaczam, że konsola miała juz trzy czerwone diody )

Jak myślicie drodzy forumowicze jaka opcja będzie dla mnie najlepsza i najkorzystniejsza finansowo? Proszę o wskazówki co dalej powinienem robić.

Pozdrawiam.
 

Andrzej92

Użytkownik
Użytkownik
Ja bym wybrał 3.
Chyba najpewniejszy sposób naprawy ;)
 

wbartki

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
miałem podobna sytuacje e74 wysłałem konsole do bill w wtorek i w ten wtorek będzie u mnie z powrotem bo na stronce pisze że została naprawiona lub wymieniona i odesłana do właściciela :)
więc polecam serwis microsofta :)
 

Bednaros

Użytkownik
Użytkownik
Tak tylko czy miałeś przerobiona konsolę czy nie.? Jakbym miał nieprzerobiona konsolę to też bym tak zrobił jak ty.
 

lukaszlk8

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tak się skłąda że mam ten sam dylemat. Błąd wyskoczył mi godzinę temu,konsola przerobiona i nie wiem czy wysyłać. Plomby mają być nie zrywane,ale nie wiem jak to sprawdzic:rolleyes:
 

Bednaros

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli konsole masz przerobioną to plomby masz zerwane chyba, że Ci je przykleili spowrotem po przerobieniu. Po przemyśleniu całej sprawy uważam, że najlepszym rozwiązaniem będzie wysłanie konsoli do Microsoftu ale konsole musisz mieć z oryginalnym firmware ( czyli taki firmware, który nie czyta kopi zapasowych gier ), plomby muszą być naklejone w prawidłowych miejscach i co najważniejsze konsola nie może być zbanowana bo kiedy konsola jest zbanowana to traci się gwarancję na wszystko.
 

lukaszlk8

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Sprawdziłem tą z pod panela orzedniego i jest naklejona i nie widać aby byla ruszana. Teraz mam tylk oproblem czy zabierac się samemu za wgrywanie oryginalnego czy oddać komuś,albo wysłać odrazu do MS? I dodam,że przetrwałem falę banów, napęd mam Benq z iextreme 1.4
 

wbartki

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ja miałem przerobioną konsole i nie miałem możliwości wgrania starego firmware i konsola już wraca do mnie
 

Shogun

Użytkownik
Użytkownik
@up wysłałeś przerobioną? :O no to masz szczęście że ci naprawili i nie kazali płacić za koszty przesyłki
 

wbartki

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
już kilka osób spotkałem na forum co zrobili jak ja
 

Do góry Bottom