Błąd I/O ImgBurn

AllinBloo

Świeżak
Świeżak
Po nagraniu płytki ImgBurn'em podczas weryfikacji gdzieś przy 50% wyskoczył mi ten błąd I/O .

Nagrywałem grę Left for Dead 2 . Sprawdziłem ją Abgx360 i wszystko było wporządku . Mam 1.6 więc wavepatcher'em spatchowałem ją na wave3 i wziąłem się za nagrywanie . Nagrywarka jaką posiadam to TSSTcorp DVD+- RW TS- T633A . Nagrywałem na płycie Verbatim x8 . Dla pewności wrzuciłem niższą prędkośc x2.4 ale i tak ustawiło na x3 .

Proszę o jakokolwiek pomoc . Pozdro
 

bemben1991

Użytkownik
Użytkownik
Nagraj jeszcze raz tylko odznacz weryfikacje i powinno dzialac. Ja nagrywalem bez weryfikacji IMGBurne'm i kazda gra chodzi
 

AllinBloo

Świeżak
Świeżak
Nagraj jeszcze raz tylko odznacz weryfikacje i powinno dzialac. Ja nagrywalem bez weryfikacji IMGBurne'm i kazda gra chodzi
No nie wiem nie przekonuje mnie za bardzo twoja odpowiedź . Może ktoś ma coś jeszcze ?
 

the-man

Użytkownik
Użytkownik
Nie napisałeś najważniejszego - gra działa czy nie ?
 

misiob

Użytkownik
Użytkownik
Nagraj jeszcze raz tylko odznacz weryfikacje i powinno dzialac. Ja nagrywalem bez weryfikacji IMGBurne'm i kazda gra chodzi
Przeciez weryfikacja nic nie robi tylko sprawdza czy mozna odczytac cala plyte. jesli blad jest przy 50% to znaczy ze przy przechodzeniu na druga warstwe sie cos sypie.
Wsadz ta plyte do x i sprawdz czy hula. Potem sie martw.
 

C3giel

Użytkownik
Użytkownik
A sprawdzałeś czy gierka działa? :) jeśli tak to nie ma się czym przejmowac...Ja też nigdy nie robię weryfikacji i wszytko hula jak trzeba.

Pozdro



edit:

może masz layerbreak źle ustawiony albo walniety plik .dvd?
 

AllinBloo

Świeżak
Świeżak
Gra nie działa wyskakuje białe logo i nic więcej . Jakby śmigała to bym nie pisał;)
 

czechu191

Użytkownik
Użytkownik
Gra nie działa wyskakuje białe logo i nic więcej . Jakby śmigała to bym nie pisał;)
Wyskakuję białe logo ale wcześniej pisałeś że masz ixtreme 1.6 więc aby ta gra działała to potrzebujesz tego http://xboxforum.pl/iso-f31/activate-iso-jak-dziala-26979.html
 

AllinBloo

Świeżak
Świeżak
Wyskakuję białe logo ale wcześniej pisałeś że masz ixtreme 1.6 więc aby ta gra działała to potrzebujesz tego http://xboxforum.pl/iso-f31/activate-iso-jak-dziala-26979.html
Ale spatchowałem obraz na wave 3 więc powinno działac i na 1.6
 

the-man

Użytkownik
Użytkownik
Wyskakuję białe logo ale wcześniej pisałeś że masz ixtreme 1.6 więc aby ta gra działała to potrzebujesz tego http://xboxforum.pl/iso-f31/activate-iso-jak-dziala-26979.html
Przecież pisze, że przerabia na Wave3, możliwe przyczyny:
błąd płyty - wadliwa sztuka
błąd przy przerabianiu na Wave3
błąd przy nagrywaniu

Nienaruszony obraz przepuść jeszcze raz przez abgx z konfigiem jak na forum, przerób na wave3 i nagraj jeszcze raz.
Podstawowa zasada przy nagrywaniu, nie obciążać procesora czyli PC w idle plus tylko IMGBURN
 

czechu191

Użytkownik
Użytkownik
Przecież pisze, że przerabia na Wave3, możliwe przyczyny:
błąd płyty - wadliwa sztuka
błąd przy przerabianiu na Wave3
błąd przy nagrywaniu

Nienaruszony obraz przepuść jeszcze raz przez abgx z konfigiem jak na forum, przerób na wave3 i nagraj jeszcze raz.
Podstawowa zasada przy nagrywaniu, nie obciążać procesora czyli PC w idle plus tylko IMGBURN
No a kto powiedział że jak spat****esz grę na wave 3 to 1.6 odpali właśnie po to jest activate.iso gdyż 1.6 nie czyta patchowanych gier a jeśli by czytał to by nie robili 1.6 i 1.61 ns więc zastanów się o czym ty piszesz
 

the-man

Użytkownik
Użytkownik
No a kto powiedział że jak spat****esz grę na wave 3 to 1.6 odpali właśnie po to jest activate.iso gdyż 1.6 nie czyta patchowanych gier a jeśli by czytał to by nie robili 1.6 i 1.61 ns więc zastanów się o czym ty piszesz
i tu się właśnie gruuuubo mylisz :DD
#1 activate.iso umożliwia odpalenie gier z wave wyższym niż masz iXtreme.
#2 przerabia się z wave4 na wave3 i odpalasz na IX1.6 bez activate.iso

GUPOTY PIER@$%&*
 

czechu191

Użytkownik
Użytkownik
i tu się właśnie gruuuubo mylisz :DD
#1 activate.iso umożliwia odpalenie gier z wave wyższym niż masz iXtreme.
#2 przerabia się z wave4 na wave3 i odpalasz na IX1.6 bez activate.iso

GUPOTY PIER@$%&*
no jak mogę się mylić skoro miałem zwykłe 1.6 i wiem co mówię nawet jak ściągniesz plik z softem z xbins to jest tam notka dotycząca iż przerabianych obrazów nie czyta
 

the-man

Użytkownik
Użytkownik
Normalnie
1.masz obraz z wave4 np. Assassins Creed 2
2.skanujesz abgx, on go poprawia i wychodzi, że jest cacy z SS,wszystko na zielono, miód-malina itd. ale z wave4
3.taki obraz wrzucasz do 360WavesPatcheri widzi go jako wave4 i tylko w tej aplikacji przerabiasz na wave3
4.przerobiony nagrywasz i nie wiesz o istnieniu activate.iso :yeye:
ważne przerobionego na wave3 nie skanujesz ponownie abgx !!
 

AllinBloo

Świeżak
Świeżak
No i znowu **** tym razem nagrywałem Fife 10 . Obraz posiada wave 3 , sprawdzona abgx'em wszystko w jak najlepszym porządku nagrałem na verbatimka ale po włożeniu do iks'a wyskakuje białe logo. Chyba lepiej przepłacac za oryginałki niż je**ac sie z kopiami
 

the-man

Użytkownik
Użytkownik
odpowiedz jasna to -nagrywarka
 

bemben1991

Użytkownik
Użytkownik
A nagrywales na Laptopie czy stacionarnym. Bo ja mam problem przy nagrywaniu na laptopie. Niby wszystko nagra bez bledów itp. ale gra sie nie wlancza. A na Stacionarnym nagram i dzial bez problemu. ja mam nagrywarke Lite-On'a i dobrze sie sprawuje :)
 

AllinBloo

Świeżak
Świeżak
odpowiedz jasna to -nagrywarka
no cóż spróbuje jeszcze na innej nagrywarce i zobaczymy jak to będzie
 

Do góry Bottom