Błąd nagrania! POMOCY!!!

dani13

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Jestem juz bardzo zdenerwowany. Przed chwilą zepsułem już 6 płytę próbując nagrać AC: Brotherhood ściągniętą z tego forum juz spolszczony obraz, patch AP2.5 już wgrany z tematu http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f79/spolszczenie-ac-b-global-dziala-na-lt-74395-25.html Otóz mam płyty Omegi i jak daję nagraj to czekałem 10min żeby wogóle zaczęło nagrywać a po chwili ujżałem ten raport:ImageShack® - Online Photo and Video Hosting Gdy znowu nagrywałem to się stało już po 33%. POMOCY Chcę to zagrać!
P.S To nie wina nagrywarki bo nagrywałem film na płytę DVD i od razu szybko i ładnie wypaliła

f1older

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
jedyne co mi do głowy przychodzi, to zmiana softu. identycznie miałem, używając imgburn. (poszukaj na forum o błędzie I/O)
zmieniłem na clonecd, i każda płytka nagrywa się poprawnie.
być moża jakiś konflikt masz urządzeń(sterowniki aspi?), ale przecież instalacji windowsa nowego nie będę ci polecał. :D
zmień program na clonecd, a zobaczysz, że problemu nie będzie. no i nagrasz w końcu płytkę.

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
po 1. nazwa omega nie powinna byc uzywana w polaczeniu z płyta :)
po 2. to ze nagrasz film dvd nie oznacza ze nagrasz poprawnie 2 - warstwowa płyte do xboxsa

dani13

Użytkownik
Użytkownik
Ale jeszcze 2 tyg temu wypalałem gre i było dobrze

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
Tematy takiego typu już są.

Podstawową zasadą są: Zmiana nagrywarki, lub firmweru w niej; zakup lepszych płyt; spróbowanie tego samego u kogoś znajomego; sprawdzenie czy wogóle nagrywarka jest wstanie nagrać płyty DL; wyłączyć wszystkie zbędne programy; spróbować nagrać grę xbox backup creator!

Niestety nie jesteśmy "bogami" i ciężko jest stwierdzić co tak naprawdę jest powodem złego wypalenia płytki, jedyne co można to napisać znowu to samo z pewnymi domysłami.

Ja ze swojej strony dodam abyś spróbował nagrać płytę xbox backup creator! Który to w moim wypadku nagrywał płytę jak wszystko inne zawodziło.

jedyne co mi do głowy przychodzi, to zmiana softu. identycznie miałem, używając imgburn. (poszukaj na forum o błędzie I/O)
zmieniłem na clonecd, i każda płytka nagrywa się poprawnie.
być moża jakiś konflikt masz urządzeń(sterowniki aspi?), ale przecież instalacji windowsa nowego nie będę ci polecał. :D
zmień program na clonecd, a zobaczysz, że problemu nie będzie. no i nagrasz w końcu płytkę.
Co do sterowników aspi to windows tak naprawdę nie ma w standardzie pełnego wsparcia na te sterowniki i obsługę tych urządzeń.

Xbox Backup Creator używa swoich niezależnie i dlatego napisałem o tym programie.

Do góry Bottom