Bład po instalacji gry

YokaPL

Użytkownik
Użytkownik
A więc tak mam przerobiona konsole gre wypalilem iHasem z rev.B po instalacji gry na dysk konsoli gra po zaladowaniu glownego menu gry wyskakuje blad ze dysk jest nieautoryzowany.Czytalem ze nagranie iHasem wyeliminje ten blad ale ja nagralem i jakos jest.Wie ktos co moze byc przyczyna ?
 

JlBFULL

Użytkownik
Użytkownik
Witam, czy wgrywałeś burner max ? Jeśli nie to właśnie dlatego, być może jeszcze źle ustawiłeś :)
 

YokaPL

Użytkownik
Użytkownik
tak wgrywalem burner maxa wszystko co potrzebne do wypalania
 

JlBFULL

Użytkownik
Użytkownik
hmmm też tak miałem ale na zwykłej nagrywarce, na Twoim miejscu spróbowałbym z inną wstawką, a co to za gra w ogóle ?
 

YokaPL

Użytkownik
Użytkownik
no walsnie porblem ze kilka gier probowwalem i to samo jest a z plyty dziala Forza:Horizon i COD:Black Ops2
@sproboje ten trik z mp3 moze cos bedzie ale nie wiem czemu wyskakuje ten blad a gra byla iHasem wypalana.
 

JlBFULL

Użytkownik
Użytkownik
Nie jestem w 100% pewien, ale ja bym stawiał, że przy ustawianiu może imgburn'a gdzieś się pomyliłeś, a używasz Verbatimów oczywiście ? Sprawdź wszystko dokładnie ustawienia itd.
 

Mateo65

Świeżak
Świeżak
A więc tak mam przerobiona konsole gre wypalilem iHasem z rev.B po instalacji gry na dysk konsoli gra po zaladowaniu glownego menu gry wyskakuje blad ze dysk jest nieautoryzowany.Czytalem ze nagranie iHasem wyeliminje ten blad ale ja nagralem i jakos jest.Wie ktos co moze byc przyczyna ?

Po 1 IHasem wypala się bez burner max trzeba tylko dobrze ustawić i tu chyba jest pies pogrzebany sprawdź ustawienia
Po 2 Nie stac cie na orginały?
Po 3 Nie wiem ile juz masz konsole na piracie ale po około 2 latach pracy na przeróbce trzeba albo wymienić konsole albo zmienić oprogramowanie pirata chyba ze korzystasz z płyty dvd pirate wtedy wymień konsole heh


Alert Kolego co Ty za bzdury w ogóle wypisujesz? To już nie pierwszy Twój taki "dziwny" post. Warn!


Alert O_O - DOG

 

LordLotr

Użytkownik
Użytkownik
Up.
Skąd Ty zaczerpnąłes takie informacje???

Wysłane z mojego X10i za pomocą Tapatalk
 

XBOX-M4ST3R

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Haha, bez BurnerMAX'a:). To po co iHAS w takim razie:)?

Up.
Skąd Ty zaczerpnąłes takie informacje???

Wysłane z mojego X10i za pomocą Tapatalk
Z kosmosu:).
 

YokaPL

Użytkownik
Użytkownik
Dobra działa z tym trikiem mp3

a co do tego ze mnie nie stac na oryginaly to moja sprawa :D wypalam oczywiscie na verbatimach ,konsole w tym roku przerabialem.

Wszystko ustawialem tak jak na naszym forum w tutku pokazane jest najwyzej jutro jeszcze wszystko zobacze na spokojnie.W najgorszym razie przywroce domsylne ustawienia nagrywarki i od poczatku bede wgrywal burner max'a i ustawial IMGBurn.
 

Do góry Bottom