blad podczas nagrywania a gra dziala....

galeon

Użytkownik
Użytkownik
witam Wszystkich
mam taki problem (nooo jak mozna to tak nazwac);] a mianowicie zassalem gre no i wypakowalem nastepnie zaczolem instalowac(nie robilem to 1 raz) no i poszedlem spac bo byla godzina chyba 3 w nocy, budze sie ok 5 patrze a tu jakis blad wyskoczyl przy 50% biore kontynuluj a tu dalej to biore anuluj i ide spac:p
wstaje rano i biote plyte patrze cala wypalona to mowi co mi zaszkodzi zobacze czy dziala no i dziala;) ale nieewiem czy moze byc np cos ze w polowie mi sie gra wylaczy czy bedzie sie zawieszac;| mial ktos taki problem?? moge spokojnie grac?
POZDRAWIAM

hardin

Użytkownik
Użytkownik
Odp: blad podczas nagrywania a gra dziala....

Też tak kiedyś miałem i mysłałem płytka do kosza jak byś miał komunikat błedu(...) a i płytka działała

koston2009

Świeżak
Świeżak

Kurde ja mam specificzny błąd;
obraz sprawdziłem MulleterBeta10.2 i wszystko ok. Wypaliłem płyte bez problemów, wstawiam do konsoli i gra sie odpaliłe (alone in the dark) ale wyskakuje mi bład podczas poszczegółnych misji tzn. że część działa, a część nie. Bład o takiej treści: błąd odzczytu danych prosze przetrzeć płyte miękką ściereczką i zrestartować konsole. Dodam że płyta w stanie idealnym.
Jak myślicie, czego to może być przyczyna??
(xbox arcade z hdmi napęd benq przerobiony iextreme jakiś miesiąc temu)

galeon

Użytkownik
Użytkownik

pewnie nagrales na lipnej plycie... nagrywaj na verbatimach;] jezei masz nagrane na verbach to wina nagrywarki;))

ckmmln

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

tez tylko nagrywa, na verabch i smialo wszytsko smiga :)

Salzgitter

Użytkownik
Użytkownik

mialem tez taki problem kupilem sobie plytke verbatima nagrywam burnouta imgeburnem i przy sprawdzaniu gdzies tak na 45 % wyskoczyl blad gry to sie "zdenerwowalem" bardzo zdenerwowalem i mowie do umpla bo to u niego bylo zeby sprawdzil i dziala gierka nawet lepiej niz orginal , jestem pewien ze gierka cala dziala bo kumple mial orginala i przeszedl juz ponad polowe a blad wyskoczyl gdzies kolo 45 % wiec nie wiem co jest ale moze gdzies plytka byla brudna i nie przeczytal dvd przy sprawdzaniu

Do góry Bottom