Blad przy nagrywaniu gry

Sasuke94

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Posiadam standardowy napet cd/dvd HL-DT-ST DVDRAM GT30N [(ATAPI) info. z imgburna może ma znaczenie)
który mam w laptopie.
Dziś przy próbie nagrania gry na płytę wyskakuje błąd ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
nie mam pojęcia co jest grane używam programu IMGBURG jakiś rok temu wszystko działało.
Zauważyłem jeszcze w tutorialach by użyć opcji Change Book Type wydaje mi się że mój napęd to LG lecz
po wejściu w opcjach jest błąd i nie chce się zmienić.
W innym temacie na ten temat wyczytałem że napęd może być walnięty ale szczerze w to wątpię ponieważ rzadko go używałem.
Proszę o pomoc. Jeżeli jakiejś istotnej informacji nie udzieliłem proszę pisać.
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
mam ten sam napęd co ty , tylko gt20n i takie info też mi wyskakwiwało więc nagrywareczka jest spoko. jakie płyty używasz, pozmieniaj sobie bufory w zakładce build -page 2 na 512mb oraz I/O -page 2 też na 512mb zaznacz OPC i wtedy spróbuj nagrać jeśli chodzi o zmiane change book to nic to ci nie da reszta to szczęście czy wypali , ja na niej paliłem na płytach paltinum i verbatim i vakoss(odziwo dziś załączyłem alana wake i śmiga oraz instaluje się na dysku)
 

Sasuke94

Użytkownik
Użytkownik
Używam esperanzy, ustawiłem jak podałeś lecz bez rezultatu niestety ;/
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
esperanzy do kosza kup platinum lub verby
 

mrowa110

Użytkownik
Użytkownik
Kolego w którym % nagrywania wyskakuje błąd? jak w 97% to dajesz anuluj i w 2 okienku dajesz tak (zamknąć sesję )
 

Sasuke94

Użytkownik
Użytkownik
w 3% wyskakuje błąd
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
płyty panie , płyty :) nie ma co oszczędzać
 

Sasuke94

Użytkownik
Użytkownik
naprawdę to może być wina płyty ??
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
no jak nie sprobujesz to sie nie przekonasz Platinum kosztuje 2zl wiec to i tak duzy wydatek nie jest Verba ze 4,5 zl w porownaniu do oryginalu :) , w moim przypadku vakossy przeszły ale po czasie niektóre gry do wyrzucenia , reszta nagrywana na platinum i verbie i wszystkie smigaja do tej pory
 

mrowa110

Użytkownik
Użytkownik
Jak w 3 % to nagrywarka albo płyty i jak ci na verbatimach nie pójdzie to jeszcze może pomoże wgranie najnowszego biosa do nagrywarki a jak nic nie da to daj spokój i nie grzeb w ustawieniach img bo to ci nic nie da szkoda płyt i pieniędzy
 

Sasuke94

Użytkownik
Użytkownik
OK dzięki za pomoc spróbuje jeszcze z verbatimami a narazie co to mam jeszcze kompa który nagrywa esperanzy na lejcie :D
 

Do góry Bottom