Błąd Systemu E65

kuba426

Użytkownik
Użytkownik
Witam, Dzisiaj na telewizorze ukazal sie wlasnie tan blad, a to dlatego, ze chcialem na wlasna reke przerobic sobie iksa.
Powiem jak to sie stalo. Probowalem zmienic fw jungleflasherem, i wprowadzilem naped w vendor mode po czym komputer sie z zawiesil i musialem go zresetowac. I pozniej wylaczylem konsole aby ponownie wykonac zadane operacje i juz niestety nie moglem wysunac tacki.
Dalem sobie spokoj i zlozylem konsole. Pomyslalem, podlacze konsole do tv i zobacze co sie dzieje i na ekranie pojawily sie biale napisy na czarnym tle "blad systemu e65". I teraz pytanie, czy wystarczy zaniesc konsole do specjalisty od flashowania i on sobie z tym poradzi?? Czy niestety juz trzeba wymieniac naped??
 

jarek43_16

Użytkownik
Użytkownik
jak nie masz klucza napędu to konsola do wyrzucenia
 

kuba426

Użytkownik
Użytkownik
Mam, zapisałem na dysku.
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Kwestia tego czy zapisales prawidłowy klucz czy klucz typu 00000000000000000000
 

jarek43_16

Użytkownik
Użytkownik
tylko ja teraz na twoim miejscu ten klucz i napęd dał jakiemuś fachowcowi, abyś sam tego nie robił, a i też jestem ciekaw czy dobrze ci się klucz zapisał
 

kuba426

Użytkownik
Użytkownik
Ten klucz wyslal mi koles na maila u ktorego przerabialem na ixtreme 1.4.
A więc, wystarczy flasha zrobic nic nie trzeba bedzie wymieniac??
Myślę że sie uda (oby) hehe.
 

jarek43_16

Użytkownik
Użytkownik
no to git, wystarczy flash, tylko w jakimś serwisie
 

kuba426

Użytkownik
Użytkownik
Dzisiaj jadę do gościa który mi przerabiał kilka razy konsolę, ja wiem teraz jedno, żeby nie wiadomo jak tutorial był napisany, nie zrobię tego sam.
Zawsze coś jest nie tak, mowa tu o konfiguracji kompa itd.

Byłem, zrobiłem, działa. Dziękuję do widzenia.
 

Do góry Bottom