Blad verify w IMG Burn, pytanie

izba500

Świeżak
Świeżak
Dzisiaj nagralem sobie GTA4 i przy sprawdzaniu (verify) wyskoczyl mi blad na 53%, czy mimo to bede mogl grac na tej kopi gry na live??

POZDr.

zmaciejz

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Blad verify w IMG Burn, pytanie

nei wiem czy na live, ale mi tez niedawno wystapił błąd w verify i mimo wszystko gra chodzi

kolek5

Użytkownik
Użytkownik

IMGburn jest do bani!!! JAk uzywalem tego programu to co 2 plyte mialem zle nagrana!!! Zainstaluj sobie Clone CD 5.3.1.0 mam i wszystko pieknie mi sie wypala niezaleznie od plyt.

lukmaj

Użytkownik
Użytkownik

Mnie sie tak zdazylo 2 razy, ale nagrywalem z obrazu ktory znajdował sie na dysku USB. Proponuje nie dotykac kompa przy wypalaniu i pozamykac wszystkie niepotrzebne programy.
U mnie osobiscie jak wyskoczyl blad przy sprawdzaniu Turoka to w jednym momencie gry zawsze mi sie zawieszal, a wiec jesli gra Ci dziala z tym bledem to moze sie okazac ze w jakiejs jej dalszej części mogą byc problemy.

P

przeo_91

Guest

Na Live nie graj! Niech coś nie spasuje M$ i ban gotowy... Nagraj jeszcze raz.

PS. IMGBurn jest najlepszy ;D

seba660

Użytkownik
Użytkownik

Mam taki sam problem, tylko ze u mnie po nagraniu sprawdzilem gre jeszcze raz i wszysko przeszlo do konca, tak samo mialem z assassinem creedem, mam konsolke podlaczona caly czas do internetu i nic sie nie dzieje.

Do góry Bottom