Blad xboxs1005 przy realizacji kodu GOLD

kruul

Świeżak
Świeżak
Witam mam taki problem jak w temacie.. wpisuje kod na stronie i na konsoli ale nadal to samo.. Wczesniej kody normalnie sie wpisywało a teraz jakas przeglądarka na konsoli mi wyskakuje i na niej wyskakuje błąd... Da sie coś z tym zrobić? jest tutaj podobny temat ale nic nie wnioskuje z niego.. Użytkownik napisal ze pogrzebał w regionie i opcjami płatności a ja nie mam pojęcia o co z tym chodzi.. Pilnie prosiłbym o pomoc z góry dziękuje

/e blad to Xbos1005
 
Ostatnia edycja:

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie, dlatego chyba najlepszą opcją będzie zadzwonienie na polski support i niech sprawdzą co jest nie tak. Nr tel: 00 800 441 17 96. Infolinia czynna pn-pt 10-18.
 

kruul

Świeżak
Świeżak
Teraz kupiłem Triala 48h z g2a i wszystko zakończone powodzeniem bez tego błedu..
 

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
A na jaki region masz zdrapke napewno Polska?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
A na jaki region masz zdrapke napewno Polska?
Właśnie na pw mu podpowiedziałam, żeby spróbował tą zdrapkę zużyć na regionie USA, bo być może ona zadziała na USA, z tym, że to dopiero sprawdzi za 2 dni, bo przez tego triala choćby i chciał to go nie wklepie teraz.
 

kruul

Świeżak
Świeżak
Nie działa nadal nie wiem juz o co z tym chodzi..

wpisuje inny kod to jest napisane ze nie znaleziono kodu tutaj mnie przenosi do witryny xbox.com przez ta aplikacje "E" jak zawsze mnie z konsoli sprawdzało może to jest tym problemem?
 
Ostatnia edycja:

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Pisz do supportu MS.
 

kruul

Świeżak
Świeżak
Nie mam nerwów na pisanie do nich jeszcze po angielsku.. tylko sobie pomysle wydając kase za cos czego nie dostałem to mnie ..
Moge oddać komuś ten kod jeśli będzie działał to i moze mnie jakimś w zmian kodem gold / psc poratować ^^
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Możliwe, że ten co Ci go sprzedał, dał Ci trefny kod. Spróbuj z nim się skontaktować.
 

kruul

Świeżak
Świeżak
no ale dlaczego i tak przenosi mnie tam na xbox.com? gdy wpisze jakis inny kod to jest napisane ze nie istnieje taki kod a jak ze starych zdrapek to byl juz zrealizowany.. o to mi głównie chodzi
 

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Wejdz z poziomu PC w opcję zrealizuj kod przeniesie Ciebie na strone xbox.com gdzie będzie opcja potwierdź realizację kodu albo anuluj.
 

Mich-al

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Microsoft ma czat w języku polskim. Nie musisz pisać po angielsku.

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Microsoft ma czat w języku polskim. Nie musisz pisać po angielsku.

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
Tylko sklep jest w języku polskim, ale Ci z supportu nie. Support jedynie telefoniczny jest po polsku. Ci ze sklepu mu nie pomogą. Zresztą co im powie, że kupił kod na g2a. Jak tam jest różnie, raz trafisz dobre kody, raz złe.
 

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Wczoraj walczyłem z kolegą godz i na 100% kod jest na miesiąc ale z blokadą regionu jaki nie wiadomo. Profil z g2a pisze ze kod global ale musiała zajść po prostu mała pomyłka.
 

Do góry Bottom