Błedy na forum

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Widać że jak się coś napisze a modom to nie odpowiada to od razu leci WARN:

Bazajaytee napisał:
Witaj Tomsi,

Otrzymałeś ostrzeżenie na XboxForum.pl - największe Polskie forum o konsolach Xbox i Xbox 360.

Powód: Pisze nie na temat (offtopic)
-------
Pisze nie na temat (offtopic)
-------

Ilość punktów karnych: 3

Oryginalna wiadomość:
Skoro nie EA, to kto ma tego nowego Xboksa?
Ogólnie nie rozumie moderatorów tego działu. Jak czasem są temat na które można podyskutować w tym dziale to go zamykają dość prędko.. A jak jest temat taki jak ten typu nikt nic nie wie, ale być może coś jest. To temat jest otwarty.. Chyba że moderatorzy mają wolne bo weekend :)
Pozdrawiamy,
XboxForum.pl - największe Polskie forum o konsolach Xbox i Xbox 360
Za sugestie że dział aktualności powinien zawierać informacje prawdziwe a nie bajki wyssane z palca dostałem warna :). Aaa i napisanie że niektóre tematy które mają źródło i na które można podyskutować są zamykane, a te baśniowe otwarte. Hm może w dzienniku jak są "AKTUALNOŚCI" też mówią bajki? Na bajki na które nie ma potwierdzenia żadnego jest dział offtopic.


Widać że jak człowiek się odezwie od razu może dostać warna. Dlatego będę chyba jak pozostałe 50% userów mieć wszystko w 4 literkach. Pisał tylko jak coś będę potrzebował itp.

PS. Zamieściłem oryginalną wiadomość bo nie mam nic do ukrycia. I wszystko jak wszystko Ja w moim poście nie widzę złamania regulaminu.
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
A ja widzę, bo temat nie był na ten temat. Było taki post zamieścić w tym temacie i byłoby ok.

WTF ? Nawet ja tego nie rozumiem //Touch!
 

Polaczek2009

Użytkownik
Użytkownik
Się nie podoba to do widzenia
 
R

rowerser

Guest
hmmm..a wiesz po co jest opcja "raportuj" ? Właśnie od tego, jeśli Ci coś nie pasuje to klikasz tam lewym przyciskiem myszy :)....złamałeś regulamin, bo pisałeś zupełnie co innego niż wskazuje na to temat.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Tak miałem pisać jak komentarze które tam były : "U siebie go nie mam". Na prawdę to na temat.
A co do przycisku raportuj to używam go wiele razy lecz nie zawsze podejmowane są jakiekolwiek działania.

Polaczek2009 taki komentarz pozostaw dla siebie, zaoszczędzisz sobie wystukiwania literek na klawiaturze :). Tak poza tym już powinieneś dostać warna za nabijanie i pisanie bezsensownych postów. Nie ma to jak post 6 wyrazowy nawet nie zakończony kropką, więc ani zdania nie napisałeś.

#Jechu haha rozbawiłeś mnie :). Tak oczywiście i dostać tutaj warna z powodu, iż to co bym napisał nie jest błędem na forum :) bo nie ma nigdzie zakazu pisania w aktualnościach plotek..

EDIT:
@DOWN
Bardziej wydaje mi się że mod wziął sobie do serca to co napisałem i pokazał że pracuje. Dziennie widzę tyle spamu i jakoś te osoby nie mają warna. Ale tak jak napisałeś koniec tematu, mam swoje zdanie i tyle.

Jak widzisz spam to używaj magicznego przycisku REPORT // bembenos
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
#Jechu haha rozbawiłeś mnie :). Tak oczywiście i dostać tutaj warna z powodu, iż to co bym napisał nie jest błędem na forum :) bo nie ma nigdzie zakazu pisania w aktualnościach plotek..
Jakbyś napisał to tu, nie byłoby problemu, a że spamisz takimi postami inny temat to i warna dostałeś, proste. I nie wiem co w tym śmiesznego.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Temat: http://xboxforum.pl/aktualnosci-f9/duke-nukem-forever-demo-na-poczatku-przyszlego-tygodnia-91639.html
Napisał Jechu:
Dawać demko dla każdego, bo sam z chęcią bym zagrał
Napisał #Bazajaytee:
I tak nie pograsz na PS3
Ciekawe czy będzie warn.. heh.
EDIT: I jak?! Raport wysłany tutaj napisałem i każdy ma to w pupie, w końcu to moderator..

Kolejny temat z OT http://xboxforum.pl/aktualnosci-f9/15-minut-gameplayu-z-l-noire-91802-5.html
zamiast pisać o przedstawionym filmiku to pisze się o tym czy gra w sieci..
 

HerlokPL

Użytkownik
Użytkownik
Co jest z wami do cholery! Piszę do moderatorów i administratorów, jeżeli w ogóle istnieją!!
Roboty internetowe atakują forum a wy to w ***** macie...dajcie chociaż jakąś captche na rejestrację czy coś....
 

ChybeQ

Użytkownik
Użytkownik
no nie no, ja tego nie jarze..

Załozyłem kilka dni temu temat w którym wrzucałbym sety, które SAM robię. Wrzucam seta na darmowym serwerze, żeby nie trzeba było czekać, płacić za premium itp., 3 odpowiedzi, dzisiaj zagladam, a temat w koszu.. zero info dlaczego został usuniety.. a tematy stare jak jądro ziemi są trzymane, mimo tego, że nikt ich nie odwiedził od dawna. Co to jest, ja sie pytam?

Ok, może Wam sie nie spodobało, ale komentarz by starczył, a nie od razu usuwanie..

PS. Link do rzeczonego tematu:

http://xboxforum.pl/kosz-f53/dj-sober-miksy-sety-i-tak-dalej-91962.html
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Co jest z wami do cholery! Piszę do moderatorów i administratorów, jeżeli w ogóle istnieją!!
Roboty internetowe atakują forum a wy to w ***** macie...dajcie chociaż jakąś captche na rejestrację czy coś....
1. Zobacz jak w tej chwili wyglada proces rejestracji.
2. Nie wiesz wszystkiego.
3. Widzisz spambota - raportuj.
 

ChybeQ

Użytkownik
Użytkownik
doczekam sie odpowiedzi co sprawiło ze usuniecie mojego tematu było takim priorytetem, czy po prostu mam się "bujać" bo odpowiedzi nie dostane?
 

kevez

Użytkownik
Użytkownik
Czy tylko ja zamiast polskich znaków mam krzaki na całym forum?
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
a ja proponuję żeby posty modów nie liczyły się do statystyk w top piszących......bo to takie naciągane troszke....albo żeby wogóle modów nie było w top piszacych.....
 

Blood.

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
albo zeby w ogole nie bylo modow!
 

trykosz

Użytkownik
Użytkownik
Czy tylko ja zamiast polskich znaków mam krzaki na całym forum?
Nie, ja mam to też. Dziwna sprawa.
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Lewy dolny rog.
Tam na samym dole macie taka belke, gdzie jest wybor jezyka. Jezeli macie angielski to zmieniacie na Polski. Jezeli polski to na angielski i potem na polski.
 

ChybeQ

Użytkownik
Użytkownik
Touch!, czy w tym miesiacu odpoweisz na moje pytanie? zadałem je dwa razy, zadam trzeci. czemu usunięto mój temat w OffTopic'u?

Bo o ile ja zauważyłem, ****ie na pytania userów dotyczące tego, ze któryś z moderatorów sie pomylił...

Co mam Ci powiedziec. Twojego tematu nie usunalem. Pisz do moderatorow dzialu //Touch!
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
a ja proponuję żeby posty modów nie liczyły się do statystyk w top piszących......bo to takie naciągane troszke....albo żeby wogóle modów nie było w top piszacych.....
Nie bądź śmieszny. Zależy Ci na byciu w 'top piszących'? To tylko dodatek, większość nie zwraca na to uwagi. Poza tym, moderator jak każdy inny pisze co chce, a to że czasem pisze, żeby nie offtopować - Ty też tak możesz.
 

kevez

Użytkownik
Użytkownik
Lewy dolny rog.
Tam na samym dole macie taka belke, gdzie jest wybor jezyka. Jezeli macie angielski to zmieniacie na Polski. Jezeli polski to na angielski i potem na polski.
Dzięki, Pomogło
 

mariusz123

Użytkownik
Użytkownik
Sugeruję aby pod nickiem gracza, ilością postów było nowe pole z sprzętem, max 2 linijki. Główna zaleta: każdy wie na czym jedziesz:)
 

Do góry Bottom