• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Błędy w grze GTA IV

Herki

Użytkownik
Użytkownik
Chodzi o umieszcznie tu różnych zdjeć filmików z tym jakie tzw. "bugi" powstają
NIe chodzi tu o umieszczanie bledow związane z teksturami.
Podaje ciekawy blad ktory znalazłem:

Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Błędy w grze GTA IV

A jaki to blad, bo cos sie go dopatrzec nie moge? To na czym Niko stoi? A nie jest to krzeslo?

Herki

Użytkownik
Użytkownik

możę obraz nie jest idealny ale widać że on właśnie na niczym nie stoi
te niebieskie to kontener ze śmieciami któych też właśnie niema :D

SnoopX360

Użytkownik
Użytkownik

jest cos takiego jak bledy w tej grze?
Bo ja sie nie spotkalem 8)

cpt rhodes

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

Witam wszystkich. Kilka dni temu stałem sie szczesliwym posiadaczem xboxa360. Oczywiscie na pierwszy ogień poszła gra gta4. Mam pytanie: Czy to normalne, że w niektórych momentach (miejscach w miescie, czy podczas jakiejś rozpierduchy) gra nieco gubi klatki? Pamiętam, ze od czasów gta3 potem vice city i san andreas (chodzi mi o peceta) działy sie tam podobne rzeczy i to na całkiem niezłych maszynach. Prosze o odpowiedź, bo troche mnie to schizuje :-\

misiek8

Użytkownik
Użytkownik

Normalne,nie przejmuj się.
Czasem może nawet tekstur nie doczytać.Ale o tym jest caly watek.
Graj bez obaw:)

cpt rhodes

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

Protector napisał:

Nie mam pytań :]
Miałem dzisiaj coś podobnego tyle, że szybko wszedłem na jakąś drabine i zaraz szybko opuściłem sie na dół. Efekt był taki, ze nogi Niko zapadły sie mniej wiecej po kolana pod asfalt i nie mogłem sie ruszyć ani w dół, ani w góre.

hal9kx

Użytkownik
Użytkownik

Ja stałem na skrzyżowaniu za taksówką i czekałem na zielone światło. I gdy tak czekałem i czekałem, taksówka przede mną znikła, wyparowała. I tyle.. więcej już jej nie zobaczyłem :)

Jadąc najdłuższym mostem, pędziłem jak szalony a kilka aut przede mną w tym policja zaczęło rozbijać się o betonowe zapory po zewnętrznej stronie drogi, niektóre się powywracały na dachy tak same z siebie. Do dzisiaj nie wiem kto i po co zorganizował taką akcje w Liberty City.

Do góry