Blok wodny do konsoli XBox 360

DJ.Bart

Użytkownik
Użytkownik
Witam co myślicie o tym, całkiem nieźle prezentuje się cena trochę zbyt wysoka czy warto ? Link do strony http://www.hipermax.pl/product_info.php?products_id=1035
 

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
co sie porobilo zeby wymieniac chlodzenie w konsoli? jak dla mnie strata pieniedzy i ewentualnej gwarancji. dolozysz 300zl i masz nowa konsole (minus pieniadze za ktore mozesz sprzedac konsole zepsuta)...
 

mistrzmtb

Użytkownik
Użytkownik
Wiesz co miałem kupić jakiś blok wodny do iksa, ale pamiętaj, że blok to nie wszystko :p jeszcze trzeba trochę kasy wsadzić w inne części. Postanowiłem, że lepiej sprzedać starego iksa np. falcon i starsze i kupić po prostu jaspera. Dołożysz mniej niż ten blok kosztuje :p
 

DJ.Bart

Użytkownik
Użytkownik
To się zgadza cena kosmiczna połowa wartości xboxa dobry pomysły konstrukcyjny ale lepsze by było to samo ale chłodzone jakimś wentylatorem cena pewnie by była niższa, ale szukałem i na razie nie znalazłem coś podobnego:(
 

xdeks

Użytkownik
Użytkownik
Fajna sprawa taki blok wodny ale w tedy kiedy tuningujesz na maxa Xboxa (JTAG+XBR) i niechcesz go stracic:D
 

maxan

Banned
To się zgadza cena kosmiczna połowa wartości xboxa dobry pomysły konstrukcyjny ale lepsze by było to samo ale chłodzone jakimś wentylatorem cena pewnie by była niższa, ale szukałem i na razie nie znalazłem coś podobnego:(
Kasa utopiona w błoto ;] Fajne takie chłodzonko(xbox byłby bardzo cichutki) ale nie za taką cenę ;]
 

mentes

Banned
fajnie fajnie wygląda a ile kosztuje taki bajer?
 

mic1225

Użytkownik
Użytkownik
@ Up: Cena w linku: 399.00zł brutto (327.05zł netto)

@ Topic: Ta fajne, ale sam blok to nie wszystko, więc wyszłoby Cię dużo więcej, a za to masz 2 konsolę.
 

mentes

Banned
jak by to koło 200zl kosztowało to bym pomyślał.
 

HoFi

Użytkownik
Użytkownik
 

Do góry Bottom