• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Blokada regionalna w games on demand UK

sephitorh

Użytkownik
Użytkownik
#1
chcialbym sobie zakupic za ms points fable II z ryku UK i nie wiem czy tam jest blokada regionalna czy tylko na rynku usa ona istnieje.
 


Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
#5
a nie bedzie tak ze jak kupie za ms points gry na GOD w UK, sciagne je i nie beda mi dzialaly na polskim koncie bo blokada regionalna?:)
Blokada regionalna polega na tym że danej gry nie będziesz mógł pobrać. Jeśli kupisz taką gre to MS pointy ci skasuje np. gra kosztuje 4500 MSP to tyle ci skasuje a gry nie pobierzesz. Jest takie jedno rozwiązanie:
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.
 

babcia99

Użytkownik
Użytkownik
#6
W UK jak i całej europie jest system PAL. Więc możesz śmiało pobierać. Co innego jest w USA, gdzie występuje system NTSC. A poza tym bzdurą jest że gra z blokadą się nie pobierze. Kiedyś koleś wsadził mnie na minę i sprzedał konto z grą na NTSC. Gra się pobrała, ale nie uruchamiała.
 


Do góry