Blokowanie graczy w xbox live

mikuniek

Użytkownik
Użytkownik
Witajcie!

Mam pewien problem, oto co się stało:

podczas gry w Bad Company 2 przytrafiło mi się stado idiotów którzy mimo, że byli ze mną w drużynie cały czas atakowali osoby będące po naszej 'stronie barykady' - strącali helikoptery, rozwalali czołgi itp. Kiedy zacząłem się 'odstrzeliwywać' uwzięli się na mnie i mojego kolegę. Potem zaczęli mi wysyłać wiadomości głosowe, zapraszać mnie do xbox live party (nie przyjąłem!) i ogólnie rzecz biorąc wyzywać. Mniejsza z tym, że takie zachowanie mnie pieni - zmieniam serwer i sfrustrowanych, nieletnich amerykanów mam z głowy. Ale jest inny problem... Zaczęli za mną podążać. Nie wiem jak, nie wiem czy tak można ale czasem dołączają się oni do mnie do gry, (lub ich koledzy) i będąc w mojej drużynie pojawiają się na moich plecach i zabijają co dosyć utrudnia przyjemną rozgrywkę. Rozmawiać się z nimi nie da, bo jedyne co odpowiadają to zbitek '****', 'poland suck', '**** you', 'fucking fucker' itd. itp. - z idiotą nie wygrasz.

Stąd pytanie - czy mogę ich jakoś zablokować by nie mogli dołączać do mnie w ten sposób? Jak oni to robią? Czy można to gdzieś zgłosić? Proszę o pomoc.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
dołączają się do ciebie bo mają cię w osobach, z którymi ostatnio się grało (ostatnia zakładka na prawo w menu gdzie masz przyjaciół, grupę itd). jedyne co możesz zrobic to wystawic im ocenę negatywną, wtedy gra będzie starała się unikac wrzucania cię do serweru gdzie oni grają. mnie też wnerwiają tacy idioci..
 

mikuniek

Użytkownik
Użytkownik
a wiadomości głosowe? jest na to blokada? dzięki Mnih za radę, jak wystawić ocenę negatywną? Dobrze wiedzieć, że takie mechanizmy istnieją. Wsiadasz do heli z kumplem, z ktorym jestes na skype czy TS, jestes wstanie zrobic więcej, a oni jeb. RPG. I Twoja drużyna jest minutę w plecy z helikopterem co czasem przechyla szalę zwycięstwa do końca rundy. I potem jeszcze Cię bez powodu gnębią, mimo, że masz rację. A z tym ostatnim graniem, jak długo powinienem poczekać, żeby wypaść z tej listy u nich?
 

Marcinpl25

Użytkownik
Użytkownik
Małe burgery są najgorsze -.-. Postrasz ich trochę zablokowaniem konta oraz tym że zgłosisz sprawę do microsoftu i za wyzwiska ich konta zostaną zablokowane. Najprawdopodobniej się wy****ą i schowają do szafy z torbą cheeseburger'ów
 

konrad767

Banned
Użytkownik
jest chyba coś takiego ze możesz zablokować użytkowania, wejdź na niego i poszukaj
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

5HOOGUN

Banned
@up
leże na ziemi teraz... to jeszcze potrwa

Małe burgery są najgorsze -.-. Postrasz ich trochę zablokowaniem konta oraz tym że zgłosisz sprawę do microsoftu
Jakby mnie ktoś postraszył zgłoszeniem sprawy do M$ to bym się ****... ze śmiechu :D, ale nie jestem burgerem więc może na nich to podziała ;)
 

Kuba2255PL

Użytkownik
Użytkownik
Możesz zablokować wiadomości od gościa,możesz wystawić mu negatywa albo nawet zgłosić gościa do microsoftu i im blokują konta.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
a wiadomości głosowe? jest na to blokada? dzięki Mnih za radę, jak wystawić ocenę negatywną? Dobrze wiedzieć, że takie mechanizmy istnieją. Wsiadasz do heli z kumplem, z ktorym jestes na skype czy TS, jestes wstanie zrobic więcej, a oni jeb. RPG. I Twoja drużyna jest minutę w plecy z helikopterem co czasem przechyla szalę zwycięstwa do końca rundy. I potem jeszcze Cię bez powodu gnębią, mimo, że masz rację. A z tym ostatnim graniem, jak długo powinienem poczekać, żeby wypaść z tej listy u nich?
ocenę negatywną wystawiasz wchodząc do profilu gościa i tam masz opcje Wystaw ocenę (czy coś takiego, dawno nie grałem po necie, więc nie pamiętam dokładnie ehh). masz też opcję "złóż skargę" i dalej wybierasz za co. Ja tylko 2 razy składałem skargę bo goście dostali po ***** 1v1 w coda4 i zaczęli obrażac mnie za to, że jestem Polakiem itd, jednak Misrosoft dostaje pewnie 423678974230827384909 takich skarg na sekunde, więc i tak to nic nie daje, że wyślesz. A co do "ostatnio granych" to po 2-3 meczach powinni ciebie już nie miec na tej liście.. ale oni cie prześladują dzień w dzień, zawsze jak grasz, czy tylko dzisiaj? ja w BC2 nie grałem, ale w CoDzie4 na trybach z włączonym friendly fire nie idzie grac, bo zawsze znajdzie się jakiś frajer, który zaraz po rozpoczęciu meczu strzela rakietą w ziemię i zabija cały team, dlatego zawsze grałęm na normalnych trybach a nie hardcore. Jeśli w BC2 są jakieś tryby z wyłączonym friendly fire to własnie na nich graj :)
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Albo po prostu graj bez trybu Hardcore, gdzie nie ma team kili, jak będą te łosie za tobą chodzić to masz 50% szansy na to że przeciwnik trafi w niego, nie w Ciebie :D
 

TrueUser

Użytkownik
Użytkownik
Też miałem podobny problem. Trafiłem na grę gdzie wraz ze mną był w drużynie medyk, który olewał cele misji i podbiegał do mnie wskazując moją pozycję wrogom, po czym kiedy mnie zastrzelono reanimował, żeby do mnie znowu strzelano i tak ładnych parę razy. Na początku w ogóle nie zwracałem na to uwagi, ale w końcu wydało mi się to dziwne, szczególnie, że on nie ginął ani nie zabijał. Wystawiłem całej ekipie negatywy w formie niesportowego zachowania i jak na razie więcej czegoś takiego w grze (i ich chyba też) nie spotkałem.
 

KuBaNPL

Użytkownik
Użytkownik
Możesz jeszcze zablokować z nimi komunikację, i ustaw sobie status OFFLINE.
 

mikuniek

Użytkownik
Użytkownik
dzięki Panowie za rady!

generalnie: hardcore. tylko hardcore :p.
tylko dziś się to stało ale skakali za mną trzy godziny, a to były jedyne trzy godziny kiedy kumpel miał wolne i mógł ze mną pograć w najbliższych 2 tygodniach ;/

burgerom śmierć! (też umarłem ze śmiechu :D).
 

Do góry Bottom