• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Blue Dragon

Bl1zZ

Użytkownik
Użytkownik
Mam zamiar zaopatrzyc sie w ta gre. I wlasnie pytanie do Was - posiada ja ktos juz? Warto kupic?

Kod:
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=6229

Bl1zZ

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Blue Dragon

Ja neistety nie mialem okazji zagrac w zadnego rpg tego typu, gdyz nie obdazyla mnie matka natura Plejstejszynem Dwa, dlatego tym razem musze cos takiego miec :)

ReGGie

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

jak widziałem obraz płyty zajmuje 19GB. I jak kolega wyzej napisał 3 płyty DL czyli jak to sie gra dochodzi się do pewnego moemntu gry trzeba włożyć kolejne DVD??

Disav

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

Oceny ma raczej przeciętne. Fakt grafika świetna ale to już powoli standard. Zresztą nie samą grafiką jest gra :) Może nudnawa jest? Final był super...ale może lepiej poczekać na Lost Odyssey a nie pakowa kase w Blue Dragon? :-\

Zdecydowanie warto czekać na Lost Odyssey, niestety ostatnio znowu przesuneli premierę na 2008. Tworzy ją to samo studio co Blue Dragona ale gra jest zdecydowanie dojrzalsza i nie jest tak dziecinna i "dragon ballowa". Studio Mistwalker tworzą legendy byłego Squaresoftu (obecnie Square-Enix) z Hironobu Sakaguchi na czele, twórca najlepszych częsci Final Fantasy w historii (części VII-IX), muzyka od Nobue Uematsu dopełni dzieła. Polecam trailer:
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

Uszol

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

Jak lubisz sushi i masz skośne oczy to możesz pograć. Ja osobiście lubię wszystkie rpegi, ale nawet po zagraniu w demo miałem dosyć. Gierka fadna i kolorowa, ale zapewne nudna i monotonna. Jak znam życie będzie się ciągnąć jak flaki z olejem.

P.S. Polecam grę dla masochistów (japońce?)

szczena

Świeżak
Świeżak

Mam Blue Dragon i nawet orginał przeszedłem i gra jest zajeFajne naprawde RPG na x-360 niema zbyt duzo tak więc dla fana tego gatunku obowiązkowa pozycja

DateX

Użytkownik
Użytkownik

Uszol napisał:
Jak lubisz sushi i masz skośne oczy to możesz pograć. Ja osobiście lubię wszystkie rpegi, ale nawet po zagraniu w demo miałem dosyć. Gierka fadna i kolorowa, ale zapewne nudna i monotonna. Jak znam życie będzie się ciągnąć jak flaki z olejem.

P.S. Polecam grę dla masochistów (japońce?)
A co ty rasista?? Myślisz że anime jest tylko dla dzieci?? Jeśli twoje myślenie na tym się kończy to oznaka że czegoś ci brakuje, ja akurat jestem fanem takich gier, gra jest naprawde dobra zagrałem w demo i się wkreciłem, dlatego ściągam fulla. Może się wydawać trochę mangowa grafa, ale tak samo jest z Eternal Sonata którą posiadam, ale nie wtym rzecz. Gra ma dobrą fabułę, nie jest aż tak trudna, postacie są trochę podobne do Dragon Balla (ponieważ te anime stworzył ojciec DB czyli Akira Toriyama). Walki są przedstawione też na dobrym poziomie, jeśli chodzi o życie to jest przywracane za pomocą zaklęć bądź lekartwami.
Muzyka też jest miła dla ucha, polecam wersję z japońskim głosem, ponieważ podkładają ją ci sami aktorzy co w anime.
Wracając do grafiki, jest mangowa ponieważ takie było anime.

Uszol bardzo mi się niepodoba twa postawa, gra ci się niepodoba nie ściągaj, nie kupuj, możesz mieć własne zdanie ok, ale takie rasistowskie zdania możesz sobie oszczędzić.

Do góry