Blue Dragon

Bl1zZ

Użytkownik
Użytkownik
Mam zamiar zaopatrzyc sie w ta gre. I wlasnie pytanie do Was - posiada ja ktos juz? Warto kupic?

Kod:
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=6229
 

Xantiv

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Blue Dragon

Z tego co wiem ona jest na 3 DVD DL ;D Troche zajmuje czasu jak się ściąga z internetu. a gry nie posiadam :p
 

pig

Świeżak
Świeżak
Odp: Blue Dragon

jeśli lubisz final fantasy to jest pozycja obowiązkowa
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: Blue Dragon

Osobiście nie lubię mangowatych rpg
 

Bl1zZ

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Blue Dragon

Ja neistety nie mialem okazji zagrac w zadnego rpg tego typu, gdyz nie obdazyla mnie matka natura Plejstejszynem Dwa, dlatego tym razem musze cos takiego miec :)
 

maciek26

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Blue Dragon

mam ta gierke, nawet fajna :D ale sadze ze nie warto meczyc lacza... lepiej sciagnac np. strabgleholda :D
 

ReGGie

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Blue Dragon

jak widziałem obraz płyty zajmuje 19GB. I jak kolega wyzej napisał 3 płyty DL czyli jak to sie gra dochodzi się do pewnego moemntu gry trzeba włożyć kolejne DVD??
 

tuhy

Świeżak
Świeżak
Odp: Blue Dragon

Plyty zmienia sie tak samo jak na Finalach na playstation, gierka jest spoko tylko te cienie smiesznie wygladaja
 

Disav

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Blue Dragon

Oceny ma raczej przeciętne. Fakt grafika świetna ale to już powoli standard. Zresztą nie samą grafiką jest gra :) Może nudnawa jest? Final był super...ale może lepiej poczekać na Lost Odyssey a nie pakowa kase w Blue Dragon? :-\
 

raptowny

Banned
Odp: Blue Dragon

Zdecydowanie warto czekać na Lost Odyssey, niestety ostatnio znowu przesuneli premierę na 2008. Tworzy ją to samo studio co Blue Dragona ale gra jest zdecydowanie dojrzalsza i nie jest tak dziecinna i "dragon ballowa". Studio Mistwalker tworzą legendy byłego Squaresoftu (obecnie Square-Enix) z Hironobu Sakaguchi na czele, twórca najlepszych częsci Final Fantasy w historii (części VII-IX), muzyka od Nobue Uematsu dopełni dzieła. Polecam trailer: http://pl.youtube.com/watch?v=KMSL_bM3N7I
 

arti169

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Blue Dragon

Patrzac na screeny wydaje mi sie ze ta gra jest zbyt dziecinna :/. Ale mam pytanie : czy fajnie sie gra, czy naprawde gra dla dzieci ??
 

qlfok

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Blue Dragon

jak dla mnie słabiotko :(
 

nabialik

Świeżak
Świeżak
Odp: Blue Dragon

Dla mnie czyli fana wszelakiego jRPG to pozycja obowiązkowa. Wprawdzie chyba jedyna RPG na x'a nie licząć jakiśtam crapów. Jedynie ta "słodkość" odstrasza.
 

mcmlecz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Blue Dragon

gra do bani!!!!!!!!!!!!!!
 

kuba1111

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Blue Dragon

wydaje mi sie ze to strata czasu
 

Uszol

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Blue Dragon

Jak lubisz sushi i masz skośne oczy to możesz pograć. Ja osobiście lubię wszystkie rpegi, ale nawet po zagraniu w demo miałem dosyć. Gierka fadna i kolorowa, ale zapewne nudna i monotonna. Jak znam życie będzie się ciągnąć jak flaki z olejem.

P.S. Polecam grę dla masochistów (japońce?)
 

szczena

Świeżak
Świeżak
Odp: Blue Dragon

Mam Blue Dragon i nawet orginał przeszedłem i gra jest zajeFajne naprawde RPG na x-360 niema zbyt duzo tak więc dla fana tego gatunku obowiązkowa pozycja
 

Metalman666

Świeżak
Świeżak
Odp: Blue Dragon

Gra jest cool! Warto ją mieć. Tytuł na długie godziny.
 

pampek01

Świeżak
Świeżak
Odp: Blue Dragon

dla mnie nic ciekawego :(
 

DateX

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Blue Dragon

Uszol napisał:
Jak lubisz sushi i masz skośne oczy to możesz pograć. Ja osobiście lubię wszystkie rpegi, ale nawet po zagraniu w demo miałem dosyć. Gierka fadna i kolorowa, ale zapewne nudna i monotonna. Jak znam życie będzie się ciągnąć jak flaki z olejem.

P.S. Polecam grę dla masochistów (japońce?)
A co ty rasista?? Myślisz że anime jest tylko dla dzieci?? Jeśli twoje myślenie na tym się kończy to oznaka że czegoś ci brakuje, ja akurat jestem fanem takich gier, gra jest naprawde dobra zagrałem w demo i się wkreciłem, dlatego ściągam fulla. Może się wydawać trochę mangowa grafa, ale tak samo jest z Eternal Sonata którą posiadam, ale nie wtym rzecz. Gra ma dobrą fabułę, nie jest aż tak trudna, postacie są trochę podobne do Dragon Balla (ponieważ te anime stworzył ojciec DB czyli Akira Toriyama). Walki są przedstawione też na dobrym poziomie, jeśli chodzi o życie to jest przywracane za pomocą zaklęć bądź lekartwami.
Muzyka też jest miła dla ucha, polecam wersję z japońskim głosem, ponieważ podkładają ją ci sami aktorzy co w anime.
Wracając do grafiki, jest mangowa ponieważ takie było anime.

Uszol bardzo mi się niepodoba twa postawa, gra ci się niepodoba nie ściągaj, nie kupuj, możesz mieć własne zdanie ok, ale takie rasistowskie zdania możesz sobie oszczędzić.
 

Do góry Bottom