Bodycount (2011) XBOX360-MARVEL

crisdragon

Użytkownik
Użytkownik
ale nie spieprzy mi konsoli na tym flashu 1.9?
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
jak bedzie dobrze flashowany czyli przez osoba ktora umi zrobic to nie
 

Skillah

Użytkownik
Użytkownik
Wypowiedzial sie juz ktos co gra w ta gre na lt 1.9 po update´cie
 

lubieplacki

Użytkownik
Użytkownik
Ja gram w tą grę wszytko trybi nie wołało o update bo update miałem wcześniej jak grałem po sieci. Teraz mam LT+1,9 gra chodzi jak miło nie ma żadnych problemów. Można śmiało grać!
 

fux1920

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Bodycount

Cześć,wypaliłem płytke konsola wołała o aktualizację wiec zapodałem-aktualizacja z płyty wgrała sie do połowy i zawiesiła system.Teraz po włączeniu konsoli mam info-Zatrzymano aktualizację systemu.Nie można odzcytać aktualizacji płyty. kod statusu 3151-351F-B800-0F00-C000-0034.Jest z tego wyjśćie???:(pad swieci cały na zielono,nie można wyłaczyc konsoli....
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
Wgraj z pena...jak nie pojdzie to oryginallny soft do napedu i wtedy update

Wysłano z GT-I5700 z użyciem Tapatalk
 

darekmarta1975

Użytkownik
Użytkownik
Cześć,wypaliłem płytke konsola wołała o aktualizację wiec zapodałem-aktualizacja z płyty wgrała sie do połowy i zawiesiła system.Teraz po włączeniu konsoli mam info-Zatrzymano aktualizację systemu.Nie można odzcytać aktualizacji płyty. kod statusu 3151-351F-B800-0F00-C000-0034.Jest z tego wyjśćie???:(pad swieci cały na zielono,nie można wyłaczyc konsoli....
Ja mam podobny problem ale u mnie po wgraniu ofw nadal jest ten sam bład i nie mozna zaktualizowac konsoli,nie mowiac o ty ze stracił sie moj awatar
 

fux1920

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Bodycount

Panowie,którego dasha wgrac do Bodycount.Jaki numer dasha dokładnie,ewentualnie gdzie go pobrać.Za pomoc Bardzo Dziękuje....
 

bakahk

Użytkownik
Użytkownik
Panowie,którego dasha wgrac do Bodycount.Jaki numer dasha dokładnie,ewentualnie gdzie go pobrać.Za pomoc Bardzo Dziękuje....

stan na dzień 28.08.2011r./09:10 - no rip of Xex CRC - brak w bazie abgX`a

Czy gra wymaga najnowszego DASH`a?
tak, gra ma już nowy 13th Wave czyli wymaga DASH`a 2.0.13599.0 (July 19, 2011) --> abgx360 - Download --> DASH do pobrania np tu Aktualizacje systemu konsoli Xbox 360 | Rozwiązywanie problemów z konsolą Xbox | Pomoc techniczna konsoli Xbox (osobiście jestem zwolennikiem aktualizacji z pen`a)

Czy ten DASH tak jak poprzedni (2.0.13146.0) ten zły i niedobry "kasuje" przeróbkę wgrywając nowy firmware do napędów?
Wnioskując z niezawodnej i zawsze 100% wiarygodnej Wikipedii ten DASH miesza "tylko" w napędzie PLDS DG-16D4S --> Xbox 360 system software - Wikipedia, the free encyclopedia -->"Reflashes the DVD drive PLDS DG-16D4S new stock firmware 0272 and locks SPI"

chyba, że coś przeoczyłem więc prosiłbym o ew. poprawkę :)
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
flas***e tez PLDS DG-16D2S
 

tomi676

Użytkownik
Użytkownik
ja wlasnie zainstalowalem ten soft 2.0.13599.0 i jak wszystko do tej pory mi smigalo wlacznie z najnowszymi grami np Call of Juarez the Cartel jak wkladam plytke po aktualizacji to wyswietla mi sie logo Xboxa i tyle widocznie "zresetowalo" mi przerobke :/ to trza teraz na nowo przerobic? czy wsytarczy jakąs tam activate.iso tak jak przedtem? pozdro i dzieki za info
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
musisz przerobić znowu
 

waldekszn

Świeżak
Świeżak
Witam koledzy jestem tu nowy i nie wiem zabardzo gdzie szukac pomocy gdyz wypaliłem bodycont konsola zaczęła sie aktualizować i pojawił sie bład 3151-b800-0f00-c000-0013 konsola po wyłączeniu nie załącza sie tylko pokazuje ten błąd na ekranie głównym co ma zrobic
 

darekmarta1975

Użytkownik
Użytkownik
Widać ze coś Microsoft wymyślił bo coraz wiecej jest problemów z tym nowym dashboardem,a nikt nie umie odpowiedzeć
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
Witam koledzy jestem tu nowy i nie wiem zabardzo gdzie szukac pomocy gdyz wypaliłem bodycont konsola zaczęła sie aktualizować i pojawił sie bład 3151-b800-0f00-c000-0013 konsola po wyłączeniu nie załącza sie tylko pokazuje ten błąd na ekranie głównym co ma zrobic
wgrac orginalny fw do napedu i wgrac dasha najnowszego na pena.i pozniej flashowac jeszcze raz na 1.91 po upragrade juz oczywiscie dasha
 

darekmarta1975

Użytkownik
Użytkownik
Większosc z was pisze wgrac oryginalnego FW a pozniej przefleshowac,tylko np u mnie mam 2 konsole i na zadnej nie da sie upgrade zrobic nawet na oryginalnym FW
 

smoqpl

Użytkownik
Użytkownik
Mam prośbę może mi ktoś pomóc z wyciągnięciem klucza z napędu z przeróbką 1.6 bo nie wiem jak się do tego zabrać i potrzebuje pomocy specjalisty, a jak już będe miał ten klucz to sobie już chyba poradzę bo dużo się zepsuć nie da :p GG:11576118
 

lukaszmax

Świeżak
Świeżak
Moje pytanie jest z kolei takie. Mam wgrane LT 1.91, mam najnowszego dasha i teraz jak ściągnę załóżmy NHL 12 lub co innego to czy abgx wgra mi wszystko automatycznie czy muszę coś dodatkowo ściągać? jeszcze jedno czy to (12th Wave (2.0.13146.0) - Video_65D35C53) na stronie abgx wgra mi się automatycznie czy muszę to ściągnąć.
 

TigraTeam

Banned
Moje pytanie jest z kolei takie. Mam wgrane LT 1.91, mam najnowszego dasha i teraz jak ściągnę załóżmy NHL 12 lub co innego to czy abgx wgra mi wszystko automatycznie czy muszę coś dodatkowo ściągać? jeszcze jedno czy to (12th Wave (2.0.13146.0) - Video_65D35C53) na stronie abgx wgra mi się automatycznie czy muszę to ściągnąć.
Wrzucasz obraz do abgx i bedzie dzialac
 

ciwy

Świeżak
Świeżak
Witam koledzy jestem tu nowy i nie wiem zabardzo gdzie szukac pomocy gdyz wypaliłem bodycont konsola zaczęła sie aktualizować i pojawił sie bład 3151-b800-0f00-c000-0013 konsola po wyłączeniu nie załącza sie tylko pokazuje ten błąd na ekranie głównym co ma zrobic
Witam mam dokladnie ten sam problem. Wgralem nowego dasha z pendriva niestety przerobka przestala dzialac wiec czeka mnie ponowne przerobienie konsoli :/
 

Do góry Bottom