Ból kciuka od xbox one

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

oceter

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Siema, dotychczas smigalem ma 360 i tamten pad nigdy nie byl niewygodny. Nie wiem natomiast czy pada od one trzeba jakos inaczej trzymac, w kazdym razie lewy analog mi nie lezy - gdy musze go wciskac np do sprintu w strzelankach i trzymac do przodu ktawedz wbija mi sie w kciuk i po krotkim czasie powoduje bol. Ma ktos tak samo lub mial problem z przestawieniem sie na nowy pad ?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Kup sobie nakładki na pada, powinny pomóc :)
 
  • Like
Reactions: bld

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Kup sobie nakładki na pada, powinny pomóc :)

To samo miałem napisać :) gdzieś na alledrogo widziałem ;]
 

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
nie mam takiego problemu :) żaden palec mnie nie boli ale to może dlatego ze gram w

 

oceter

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Szkoda ze nie napisalem wczesniej - kupilem ale teraz to juz jest tak wysoki ten analog ze kciuk ma niezle rozciaganie. Moze zle trzymam analoga (bez nakladek) ? Na 360 kladlem, przyklejal sie do srodka, jak wciskalem i do przodu to pol na pol krawedz/srodek i bylo spoko. Eh zaczynam myslec o kupnie ps4, zmienili pada wiec moge sie nad tym zastanowic. Edit. Rekawice to mam nawet z usztywniaczem na nadgarstek ale jeszcze nigdy nie gralem w sniegu i nie spadlem z krzesla ;)
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Co za idiotyczny temat poczytaj instrukcje od konsoli jest tam wyraźnie napisane że podczas długotrwałego grania mogą wystąpić pewne dolegliwości typu bóle rąk, nóg, oczu i ataki epilepsji, nie wiem jak trzeba być delikatnym by narzekać na to że palce bolą, proponuję mniej grać i zająć się czym poważnym np. grą na fortepianie wówczas wyćwiczysz palce i nie będą cię już boleć.
 

oceter

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Przemysle to, moze masz racje, choc tak nie uwazam. Heh gram na fortepianie i nie uzywa sie sily do gry na klawiszach. Pomijajac Ciebie do reszty osob - Ma ktos porownanie pada ps4 do x360 lub one ? Poprzednie playaki mialy za male pady z z dziwnymi analogami z malym zakresem ruchu. Mysle ze moglbym sie przyzwyczaic do rownoleglych analogow gdyby ktoras z tych wad nie byla odczuwalna.
 

Gorylson

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Widać, że wojska brakuje :cycusie:
 

norbw74

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Przemysle to, moze masz racje, choc tak nie uwazam. Heh gram na fortepianie i nie uzywa sie sily do gry na klawiszach. Pomijajac Ciebie do reszty osob - Ma ktos porownanie pada ps4 do x360 lub one ? Poprzednie playaki mialy za male pady z z dziwnymi analogami z malym zakresem ruchu. Mysle ze moglbym sie przyzwyczaic do rownoleglych analogow gdyby ktoras z tych wad nie byla odczuwalna.
Masz kilka zdjęć ds4 vs pad xo
http://xboxforum.pl/threads/obecnie-xbox-one-czy-ps4.150388/page-5#post-1257907
 

baton

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Xbox One
Użytkownik
PSforum.pl
Dobranoc kosz zamykam. :D offtopem zalatuje
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom